Spoušť - Online fotokurzy a magazín Michaela Juráka

Spoušť - online fotokurzy a magazín 

Sledujte online fotokurzy a magazín s Michaelem Jurákem. Těšit se můžete na zajímavá fotografická témata i na hosty z řad fotografů a výrobců fotografické techniky, kteří vás nechají nahlédnout pod pokličku svojí tvorby.
Naučte se vše důležité o fotografiích a fotografování pro začátečníky i pokročilé zdarma na našem Youtube kanálu prostřednictvím živého vysílání.

Přihlaste se zdarma na některý z nových dílů a vychutnejte si online fotokurzy a magazín z pohodlí domova. Pořadem provází Michael Jurák. Doba trvání každého dílu je 1 hodina a jako dárek za účast dostanete od nás poukaz v hodnotě 200 Kč na CEWE FOTOKNIHU. Níže si můžete přehrát všechny živé přenosy s našimi hosty i ze záznamu.

16. 3. 2021 | 18:30

Makrofotografie

  • Detaily v jarní krajině
  • Technika a šikovné příslušenství 
  • "Neživá" makrofotografie 
  • Specifika focení na krátké vzdálenosti
Michael Jurák

O Michaelovi Jurákovi

„Kromě milovaného fotografování mám rád přírodu, hory, lesy, rybaření. Přes léto jezdím nejraději na horském kole a v zimě na snowboardu, rád se i projedu na motorce. Focení není pro mě jen koníček, ale dá se říci posedlost.“

  • Produktový specialista CEWE FOTOLAB
  • Fotografický lektor
  • Expert na fototechniku
  • Fotograf

Předešlé díly Spouště

Podívejte se na předchozí díly, kde jsme v rozhovoru vyzpovídali zajímavé hosty, jako Jan Šibík, František Konopa, Marek Musil, Petr Jan Juračka, Vojta Hurych, Petr Bambousek, Jakub Vágner a další.

CEWE webinář

CEWE Online Webinář

Zveme vás do našeho virtuálního školícího centra, kde vás snadno a rychle naučíme sestavovat CEWE FOTOKNIHY a další produkty z vlastních fotografií v kreativním objednacím programu CEWE Fotosvět.

Prodejny CEWE FOTOLAB po celé ČR

Prodejny CEWE FOTOLAB po celé ČR

Vyberte si nejbližší značkovou prodejnu CEWE FOTOLAB z celkového počtu 48 po celé České republice. Nabízíme široký sortiment fototechniky a příslušenství. Zboží lze objednat přímo z našeho e-shopu rovnou na prodejnu, kam vám zboží dopravíme zcela ZDARMA.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím