Všechny akce a slevy na Fotolab.cz

Naše tipy na nejlepší akce

Splátky bez navýšení

Pořiďte si fototechniku na splátky a na úrocích nezaplatíte ani korunu.
RPSN zahrnuje pojistný poplatek, který obsahuje pojištění schopnosti splácet, spočívající v krytí rizik spojených s dlouhodobou pracovní neschopností, invaliditou, ztrátou zaměstnání a smrtí. O akční úvěr si můžete požádat po vložení produktu do nákupního košíku (úvěrová kalkulačka je k dispozici na jednotlivých produktových kartách).

Essox

Foto bazar

Pořiďte si za výhodných cenových podmínek zánovní, rozbalenou nebo krátkodobě použitou fototechniku. Ve foto bazaru se objevuje výhradně zboží se zárukou nejčastěji v délce 12 až 24 měsíců.

Aktuální akce a slevy na Fotolab.cz

Každou chvíli pro vás, společně s výrobci fotoaparátů, připravujeme zajímavé akce a slevy. Ve všech slevách, dárcích a cashback akcích může být někdy složité se zorientovat. Připravili jsme proto tento jednoduchý rozcestník. Pouze si vyberte svou oblíbenou značku a podívejte se na aktuální akční nabídku.

V akční nabídce pravidelně najdete fotoaparáty i objektivy všech značek. Například Nikon, Canon, Fujifilm, Panasonic, Sony nebo Olympus. Dárkem je nejčastěji fotografické příslušenství. Kvalitní popruhy, fotografické brašny, batohy a kufry nebo například cestovní stativ a gimbal. Ve Fotolab.cz vyberete i výhodné sety, kde do začátku nechybí paměťová karta nebo náhradní akumulátor.

Jak funguje cashback akce?

Kromě slev a dárků můžete při nákupu fototechniky narazit na pojem cashback . Ten funguje tak, že u nás zakoupíte výrobek za standardní nebo akční cenu, a pak jej společně s dokladem z Fotolabu registrujete na webových stránkách výrobce. Na bankovním kontu vám pak zanedlouho přistane slíbená částka – cashback. Vždy si pozorně pročtěte podmínky a nepromeškejte datum, do kdy je třeba techniku zaregistrovat.

Nevybrali jste si? Zkuste náš fotobazar!

Jestli vás žádná akční sleva neoslovila, zkuste si projít náš bazar fotografické techniky. Najdete tam pouze 100% funkční a ověřené fotoaparáty, objektivy i příslušenství. Některé kusy byly pouze rozbalené v rámci prezentace zákazníkovi a jsou prakticky jako nové.