Přehled akcí a slev na fotoaparáty, fotopříslušenství

Využijte akční nabídky CEWE FOTOLAB a našich dodavatelů na digitální fotoaparáty, objektivy, fotografické příslušenství. Pokaždé není výhodné pořídit si nové zboží – i zde máme řešení v podobě Fotobazaru.

Dárky k nákupu fototechniky

Akční nabídky a slevy dle jednotlivých značek

Vybíráme z nejzajímavějších akcí

Akce na prodejnách CEWE FOTOLAB

Testování – Diskuze – Poradenství – Photowalk – Akční nabídky na prodejně

Prodej na splátky výhodně

Foto bazar

Pořiďte si za výhodných cenových podmínek zánovní, rozbalenou nebo krátkodobě použitou fototechniku. Ve foto bazaru se objevuje výhradně zboží se zárukou nejčastěji v délce 12 až 24 měsíců.

Půjčovna

Výhodné nákupy po celý rok

Skvělé zážitky, a ještě lépe záběry, dosáhnete jedině fototechnikou od CEWE Fotolab. Každou chvíli pro Vás připravujeme jedinečné a neopakovatelné akce a slevy – nejen na fotoaparáty. Vybírejte z množství fotoaparátů ve slevě nebo doplňte svou fotografickou výbavu spolu s CEWE Fotolab.

S prodejem fototechniky máme mnohaleté zkušenosti a v našem týmu se nacházejí kvalifikovaní zaměstnanci, kteří Vám vždy rádi a ochotně poradí. Víme, že současnost vyžaduje více, i proto Vám na vybrané modely fotoaparátů a fototechniky nabízíme výrazné slevy a pravidelné akce. Využijte některou z našich výhodných akci a doplňte svou výbavu na fotografování novým fotoaparátem, objektivem, filtrem nebo fotobrašnou. Ať si už vyberete jakkoliv, věříme, že s akcemi a slevami od CEWE Fotolab bude Váš nákup vždy příjemný a zároveň výhodný. Nepromeškejte jedinečnou příležitost a sledujte aktuální akce a slevy.

Kromě klasických akcí a slev Vám pravidelně, ve spolupráci se známými značkami, přinášíme i neopakovatelné cashback akce. Ať už je Vaší oblíbenou značkou Canon, Sony, Olympus nebo jiný výrobce fototechniky, zachovejte nám přízeň a buďte mezi prvními, kteří se o novém cashback dozvědí. Hodnota cashback se liší v závislosti od výrobce a produktů, na které je možné cashback uplatnit. V CEWE Fotolab je naším cílem, aby byl nákup fototechniky pro Vás nejen jednoduchý ale také výhodný. Díky různým akcím a cashback vhodně doplníte svou výbavu, případně se připravíte na nové fotografické dobrodružství a výzvy.