Fotoaparáty, objektivy a příslušenství

#RadostFotit

Fotíme, točíme, tiskneme.
Už 33 let.

Jsme s vámi od prvního stisku spouště až po obrázek ve fotoalbu. To jsou tři dekády vašich příběhů.

Poradíme všem. Začátečníkům
i pokročilým.

Potřebujete poradit s výběrem nebo máte dotaz ohledně objednávky? Ozvěte se nám na telefon 272 071 200 (volba č. 2) nebo napište na eshop@fotolab.cz.

Nečekejte. Máme
i vlastní rychlou dopravu.

Na prodejny doručíme cokoliv zdarma, další způsoby doručení najdete zde.

Jsme všude,
kde jste vy.
38 prodejen.

Na prodejnách najdete fototechniku, příslušenství pro focení i natáčení, inspiraci a hlavně dobré rady našich zkušených prodejců.

Inspirujte se.
Články, videa,
recenze.

Recenze a články najdete na blogu, zajímavé fotografie a novinky na Instagramu nebo Facebooku, a pokud máte pár minut času navíc, mrkněte na rozhovory a videa na YouTube.

Novinky na e-shopu Fotolab.cz

Naše tipy na nejlepší akce

Inspirujte se, bavte se a zkuste něco nového

Novinky, podrobné recenze, nápady a vždy aktuální fototechnika. U nás najdete vše pro svou fotografickou tvorbu.

Nejoblíbenější CEWE fotoprodukty

Navrhujte a objednávejte fotoprodukty online z pohodlí domova

CEWE Fotolab blog

Neustále pro vás připravujeme celou řadu recenzí nejnovější fototechniky, články plné fotografické inspirace nebo zajímavé nápady pro využití vašich fotografií. Nechte se inspirovat na našem blogu.

Ověřeno našimi zákazníky

O kvalitě našeho internetového obchodu svědčí i vysoké hodnocení a počet spokojených zákazníků, kteří navštívili náš obchod prostřednictvím srovnávače cen Heureka.cz

Další hodnocení na Heureka.cz
rychlost, spolehlivost nevýhodu jsem nezaregistroval
18.3.24
Řetězec má e-shopy i kamenné obchody. Specializují se na foto potřeby a fotoslužby a dělají to dobře.
17.3.24
teprve zkouším
11.3.24
V obchodě jsem nakupoval poprvé a vše proběhlo naprosto v pořádku, tudíž naprostá pokojenost.
9.3.24

Milujeme kvalitní fototechniku

Fotoaparáty i objektivy za skvělé ceny a bohatý výběr fotografického příslušenství. To vše a mnohem více najdete na e-shopu Fotolab.cz. 

Kromě DSLR zrcadlovek, CSC bezzrcadlovek a objektivů, u nás najdete filtry pro fotografování všech žánrů, fotografické brašny a batohy, paměťové karty, nabíječky a náhradní akumulátory, stativy pro natáčení videí i focení, stabilizátory gimbal nebo blesky a LED světla. Objevujte možnosti kvalitní fototechniky online na Fotolab.cz nebo na kterékoliv z našich desítek prodejen CEWE Fotolab, rozesetých po všech koutech republiky. 

Kromě nákupu nové techniky u nás můžete vybírat i z ověřené a 100% funkční bazarové fototechniky. Pokud potřebujete fotoaparát pouze nárazově, nebo chcete techniku před nákupem důkladně otestovat, využijte služeb půjčovny fototechniky. 

Myslíme na fotografy i tvůrce videí 

Široký výběr techniky pro fotografy je jen jednou věcí. Na své si u nás přijdou i tvůrci videa, vloggeři a jednoduše všichni, kteří před statickou fotografií upřednostňují moderní záznam videa. 

Technika pro natáčení videí je u nás zastoupena stálými LED světly různých barev a typů, o kvalitní zvuk se postarají mikrofony, o perfektně stabilní záznam bez otřesů zase stabilizátory gimbal a svá videa můžete posunout na novou úroveň pomocí dronů nebo odolných akčních kamer. Vše pak můžete doplnit o vhodné videopříslušenství. 

Analogová fotografie nám není cizí 

Velký návrat zažívá klasická analogová fotografie. A naprosto právem. Neopakovatelné okamžiky zachycené na film totiž mají své specifické kouzlo. Nejsnadnější cestou k analogové fotografii je pomocí instantních fotoaparátů Fujifilm INSTAX nebo Polaroid. 

A pro ty, co fotografují klasickým kinofilmovým kompaktem nebo zrcadlovkou, jsme připravili bohatý výběr 35 mm filmů různých citlivostí a typů. 

Fotky patří na papír 

Fotografie uložená na paměťové kartě nebo disku počítače je jen začátek. Ty nejlepší snímky totiž patří na papír. Kromě standardního tisku fotek nejvyšší kvality umíme vyrobit i špičkovou CEWE FOTOKNIHU, která je ideální pro uchování vzpomínek nebo pro prezentaci vaší práce. Prohlédněte si i další produkty z vlastních fotek.