Nikon workshop

Fotografická tour a workshopy se společností NIKON

Společně se společností Nikon jsme pro vás nachystali odpoledne plné nejnovější fototechniky a zábavy při fotografování. První termín startuje již 12.7. 2022.

Oblíbený a zkušený lektor Filip Barták dorazí společně s nejnovějšími bezzrcadlovkami Nikon v čele s vlajkovou lodí Nikon Z 9. Kromě celé řady fotoaparátů budete moci otestovat kompletní portfolio objektivů.

Začátek akce je naplánován na 14:00. Na vámi vybrané prodejně se tak můžete sejít a diskutovat s ostatními fotografy a fanoušky značky Nikon. Po celou dobu vám budou k dispozici zkušení lektoři, kteří poradí, jak techniku používat, a jak ji správně nastavit tak, aby přesně vyhovovala vašemu fotografickému směru.

Fotografická tour je zdarma a nevyžaduje žádnou formu registrace – dorazit může kdokoliv. My jsme ale navíc na čas 16:30 nachystali atraktivní workshop v ulicích města, jehož kapacita je omezena a registrace je nutná!

Nikon workshop

Účastníci workshopu navíc získají slevu 10 % na nákup fototechniky Nikon společně s možností výhodného tisku velké fotografie a poukazu na tisk fotoknihy.