Fujifilm workshop

Fotografická tour a workshopy s FUJIFILM/instax

Zpestřete si pobyt ve Varech a navštivte stánek Fujifilm/instax na prodejně CEWE Fotolab! Čekat vás bude nejnovější fototechnika Fujifilm společně s populárními instantními fotoaparáty instax.

Akcí vás bude provázet špičkový fotograf a lektor Pavel Vávra, a i na ty nejzáludnější otázky s radostí odpoví Jan Zachoval přímo ze společnosti Fujifilm. Kromě možnosti vyzkoušet na vlastní kůži celou škálu fotoaparátů a objektivů Fujifilm, tak máte příležitost se sejít s ostatními fotografy, diskutovat, fotografovat a naučit se něco nového. Startujeme ve 14:00 a vítání jsou naprosto všichni. Vstupné je zdarma a registrace není nutná. Odpoledne v 16:00 navíc začíná fotografický workshop v ulicích města, na kterém se dozvíte cenné rady i tipy, jak fotografovat skvělé snímky. Kapacita odpoledního workshopu je oproti akci na prodejně omezena a vyžaduje registraci!

Účastníci workshopu navíc získají slevu 10 % na nákup fototechniky Fujifilm společně s možností výhodného tisku velké fotografie a poukazu na tisk fotoknihy.