Fotografická Tour po prodejnách CEWE Fotolab

  • Workshopy se zkušenými lektory
  • Testování nejnovější fototechniky
  • Diskuse s dalšími nadšenými fotografy
  • Unikátní slevy na fototechniku a poukazy na tisky

Ve spolupráci se značkami Canon, Nikon, Sony a Fujifilm/instax jsme si pro vás na léto připravili fotografickou tour po prodejnách CEWE Fotolab. Budete mít možnost se seznámit s nejnovější fototechnikou, promluvit si s lektory jednotlivých značek i s ostatními fanoušky fotografie. K otestování bude na místě celá škála objektivů i fotoaparátů a akce bude zakončena společným workshopem, kterým vás provedou známé tváře české a slovenské fotografické scény.

Harmonogram akce a registrace na odpolední workshop

Prezentace, testování a diskuze na prodejně se může zúčastnit každý bez omezení. Začínat bude na prodejně vždy ve 14:00 (Nikon, Fujifilm), respektive 14:30 (Canon, Sony), je zdarma a bez registrace. V odpoledních hodinách začíná foto workshop, který je také zdarma, ale jeho kapacita je omezena a vyžaduje včasnou registraci. Tu provedete, společně s výběrem termínu, na odkazech níže.

Dárky a slevy pro účastníky

Kromě testování novinek a společného workshopu se můžete těšit na možnost získat atraktivní slevu 10 % na nákup nové fototechniky a slevu 200 Kč na CEWE FOTOKNIHU. Přímo na prodejně si můžete navíc vytisknout fotografii o velikosti 20x30 cm za 1 Kč.