Fotografická Tour na prodejnách CEWE Fotolab

  • Workshopy se zkušenými lektory
  • Testování nejnovější fototechniky
  • Atraktivní slevy na fototechniku a poukazy na tisky

 

Ve spolupráci se značkami Nikon, OM System, Fujifilm-INSTAX a Peak Design jsme si pro vás připravili fotografickou tour na prodejnách CEWE Fotolab.


Budete mít možnost otestovat a seznámit se s nejnovější fototechnikou (včetně příslušenství), promluvit si s lektory jednotlivých značek i s ostatními fanoušky fotografie. Akce bude zakončena společným workshopem, kterým vás provedou známé tváře české a slovenské fotografické scény.

 

Termíny a časy konání, registrace na foto workshop

 

Prezentace, testování a diskuze na prodejně se může zúčastnit každý bez omezení (zdarma, bez registrace):

  • Nikon: 15:00 – 16:00
  • OM System: 14:00 – 16:00
  • Peak Design: 14:00 – 18:00*

* Prezentace v rámci Foto Tour za značku Peak Design se koná pouze na prodejnách Ostrava, Plzeň, Pardubice, Praha Václavské náměstí

 

Vždy od 16:30 do 18:00 probíhá foto workshop (platí pro značku Nikon a OM System), jež je také zdarma, ale jeho kapacita je omezena – proto doporučujeme včasnou registraci. Tu provedete na odkazech níže, kde jsou uvedeny přesné termíny konání akcí ke zvolené značce.

Kalendář akcí, registrační formulář

Dárky a slevy pro registrované účastníky workshopů

 

Kromě testování novinek a společného workshopu se můžete těšit na možnost získat akční slevu 10 % na nákup nové fototechniky a fotopříslušenství.

Dále slevu 200 Kč na CEWE FOTOKNIHU. Přímo na prodejně si můžete navíc zdarma vytisknout fotografii o velikosti 20x30 cm.

 

*Sleva neplatí pro Nikon Z9.