Vyberte si vhodný fotoaparát nebo příslušenství

Připravte se na nezapomenutelné letní zážitky. S našimi fotoaparáty, objektivy a dalším příslušenstvím budete připraveni doslova na každé dobrodružství!
Kompakty

Nejlepší fotoaparát na dovolenou

Sháníte na dovolenou lehký a skladný kompakt? Pro pohodlné a bezstarostné cestování a záznam všeho, co jste podnikli, tu máme hned několik tipů.

Kompaktní fotoaparáty
bezzrcadlovky a zrcadlovky

Foťáky pro náročnější

Pro ty, kteří chtějí své vzpomínky uchovat v nejlepší možné kvalitě, jsou tady fotoaparáty s výměnnými objektivy vybavené velkými snímači. Moderní bezzrcadlovka nebo klasická zrcadlovka si poradí i se špatným světlem nebo rychlým pohybem.

CSC Bezzrcadlovky
Objektivy

Jak na focení letních krajin

Zvolte správný objektiv pro zachycení krásných letních krajin. Širokoúhlé objektivy vám umožní fotit úžasné panoramata a detaily.

Objektivy
Filtry

Jak na snímky moře a krajiny

Víte, jak vyfotit průzračně modrou vodu, kontrastní snímky oblohy a scenérie bez odlesků? Použijte polarizační filtr! Pokud chcete během zlaté hodinky udělat fotku s rozmazaným pohybem a hladkou vodní hladinou, přijde vhod ND filtr a stativ.

Filtry
Noční fotky

Jak na na noční oblohu

Focení v noci může být kouzelné. Zjistěte, jaké techniky a vybavení vám pomohou zachytit ty nejlepší noční záběry.

Stativy a monopody
Příslušenství

Nezbytné příslušenství pro cestovatele

Bez správného příslušenství to nejde. Nezapomeňte na baterie, paměťové karty a čistící sady, které vám ulehčí focení na cestách.

Příslušenství
Instax fotoaparáty a tiskárny

Instaxy pro okamžité vzpomínky

Užijte si okamžité fotky s Instax fotoaparáty a tiskárnami. Zachyťte ty nejvzácnější okamžiky a ihned si je vytiskněte. Skvělé pro sdílení na cestách!

Instax
Filmové foťáky

Foťte na kinofilm!

35mm film vykouzlí krásné barvy, příjemné zrno a s kapacitou 36 snímků si rozmyslíte, které snímky opravdu stojí za to. U nás najdete vodotěsné jednorázovky i klasické kinofilmové kompakty. Nezapomeňte si vybrat film! Na focení přes den zvolte ten s citlivostí ISO 100 nebo 200, večer se bude hodin film s ISO 400 nebo 800.

Fotoaparáty na kinofilm
Batohy

Perfektní fotobatohy a brašny na cesty

Chcete mít své vybavení v bezpečí a zároveň snadno přenosné? V naší nabídce si snadno vyberete fotobatohy a brašny ideální pro všechny cestovatele.

Fotobrašny
Čištění

Jak správně čistit a udržovat fotoaparát

Udržujte svůj fotoaparát v perfektní kondici. Naše čistící sady vám pomohou snadno odstranit prach a nečistoty, abyste měli vždy ostré snímky.

Ochrana a čištění
Alba a rámy

Uložte své cestovní fotky stylově

Vytiskněte a uložte své nejlepší snímky z dovolené do krásných alb a rámů. Nabízíme široký výběr produktů, které ochrání vaše vzpomínky a vystaví je ve velkém stylu.

Alba a rámy