Spoušť - Online fotokurzy a magazín Michaela Juráka

Spoušť - online fotokurzy a magazín 

Sledujte online fotokurzy a magazín s Michaelem Jurákem. Těšit se můžete na zajímavá fotografická témata i na hosty z řad fotografů a výrobců fotografické techniky, kteří vás nechají nahlédnout pod pokličku svojí tvorby.
Naučte se vše důležité o fotografiích a fotografování pro začátečníky i pokročilé zdarma na našem Youtube kanálu prostřednictvím živého vysílání.

Přihlaste se zdarma na některý z nových dílů a vychutnejte si online fotokurzy a magazín z pohodlí domova. Pořadem provází Michael Jurák. Doba trvání každého dílu je 1 hodina a jako dárek za účast dostanete od nás poukaz v hodnotě 200 Kč na CEWE FOTOKNIHU. Níže si můžete přehrát všechny živé přenosy s našimi hosty i ze záznamu.

18. 8. 2020 | 18:30

Vyprávějte příběhy z cest

  • ovládněte systémové blesky
  • blesk / světlo jako tvůrčí nástroj
  • přenosná LED světla
  • speciální host: Martina Kaufmannová
Michael Jurák

O Michaelovi Jurákovi

„Kromě milovaného fotografování mám rád přírodu, hory, lesy, rybaření. Přes léto jezdím nejraději na horském kole a v zimě na snowboardu, rád se i projedu na motorce. Focení není pro mě jen koníček, ale dá se říci posedlost.“

  • Produktový specialista CEWE FOTOLAB
  • Fotografický lektor
  • Expert na fototechniku
  • Fotograf

Předešlé díly Spouště

Podívejte se na předchozí díly, kde jsme v rozhovoru vyzpovídali zajímavé hosty, jako Jan Šibík, František Konopa, Marek Musil, Petr Jan Juračka, Vojta Hurych, Petr Bambousek, Jakub Vágner a další.

Přihlášení do fotokurzů

Jako dárek za účast získáte poukaz v hodnotě 200 Kč na výrobu vaší CEWE FOTOKNIHY*

Co je to Spoušť – fotografický magazín?
V pravidelných živých vysíláních vás online z pohodlí domova naučíme, jak ovládat fotoaparát, jak pracovat s expozicí a se světlem a mnoho dalších základních dovedností fotografa. Účinkovat v magazínu budou i zajímavé osobnosti z fotosvěta, které se s vámi podělí o své zkušenosti, zážitky a know how. Doba trvání jednoho dílu je 1 hodina a je zcela zdarma.

* povinné pole
Souhlas se zpracováním osobních údajů *
   

Vaše emailová adresa bude evidována pouze pro účely přihlášení na webinář, komunikace v rámci webináře a následného zaslání slevového voucheru a dotazníku spokojenosti. Poté bude vymazána do 7 dní od data ukončení webináře. Informace o ochraně osobních údajů najdete ZDE

CEWE webinář

CEWE Online Webinář

Zveme vás do našeho virtuálního školícího centra, kde vás snadno a rychle naučíme sestavovat CEWE FOTOKNIHY a další produkty z vlastních fotografií v kreativním objednacím programu CEWE Fotosvět.

Foto workshop

Online fotokurzy a magazín

Využijte naší narozeninovou nabídku Foto worshopů a foto walkingů v
regionech prodejen CEWE FOTOLAB, kde vás pod vedením profesionálního
instruktora naučíme s vaším fotoaparátem fotit. 


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím