CEWE FOTOLAB
prodejna CEWE FOTOLAB

Otevíráme naše prodejny a máme pro vás dárek

Otevíráme naše prodejny! A na uvítanou pro vás máme dárek. 

prodejna CEWE FOTOLABDoba, po kterou jsme měli naše prodejny zavřené, trvala sice jen pár týdnů, ale my máme pocit, že uběhlo těch týdnů mnohem více. Ale všechno zlé je pro něco dobré a my jsme měli alespoň čas připravit si pro vás skvělý dárek na přivítanou.

cewe-foto-ihned

Dárek na přivítanou 15 + 5 fotek na prodejně zdarma

Přijďte na jakoukoli naši otevřenou prodejnu, vytiskněte si 15 fotografií a 5 fotek máte navíc od nás zdarma jako dárek na přivítanou.

Kde a kdy?
Prodejny CEWE FOTOLAB

Na jakékoli naší otevřené prodejně v období od 27.4. – 15.5. 2020 si můžete vytisknout fotografie na počkání v akci 15 fotografií zaplatíte + 5 fotek k tomu máte ZDARMA. Akce se týká fotografií o rozměrech 10×15 cm, 13×18 cm a 15×20 cm.

Více o akci FOTO IHNED – 15 + 5 fotografií ZDARMA

Osobní vyzvednutí už je možné

Samozřejmě si můžete vyzvednout své objednávky, koupit fotoaparát nebo se zeptat, pokud si s něčím nevíte rady – naši profesionální prodejci vám rádi pomohou.CEWE FOTOLAB prodejna

Při objednávce nad 500 Kč je poplatek za doručení na prodejny zdarma

Na všech prodejnách dbáme na nejvyšší možnou hygienu a čistotu a samozřejmostí jsou i nezbytné roušky. Prosíme i vy buďte ohleduplní, dodržujte odstupy a do prodejen vstupujte jednotlivě, děkujeme 🙂

U všech prodejen zůstává jejich původní otevírací doba, na kterou jste zvyklí, takže se na vás moc těšíme a #spolutozvladneme !

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký objektiv vlastníte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták