Prodejna CEWE FOTOLAB Příbram

Prodejna CEWE FOTOLAB Příbram

Pražská 14, 261 01 Příbram

731 142 156

prodejna420041@fotolab.cz


Upozornění

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že naše prodejna je trvale UZAVŘENA.

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek Zavřeno
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

V samém centru Příbrami, přímo na Pražské ulici nás najdete - specialistu na zpracování fotografií z Vašich cest a dovolených. Přijďte se poradit, co vše můžete vytvořit z Vašich snímků. Čekáme a těšíme se na Vás!

In the very center of Příbram, directly on Pražská street you will find a specialist in processing photographs from your trips and holidays. Come and consult with us, what you are able to make out of your photos. We are looking forward to your visit!

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Jsme připravení pomoci s výběrem vhodné fototechniky. Co nenajdete u nás přímo na prodejně, najdeme společně a vybereme v našem e-shopu. Širokou nabídkou fotoalb a rámečků zaručujeme dokonalý výběr všem nadšencům do fotografie.

We are ready to assist you with choosing the right photo equipment. If you don‘t find your items directly in our photo studio, we will find them for you in our e-shop. A wide range of photo albums and frames guarantees a perfect selection for all photograph lovers.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Využít můžete naše samoobslužné kiosky k okamžitému tisku Vašich fotografií až do rozměru 15 x 20 cm z telefonu či jiného paměťového média. V případě potřeby Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

You can use our self-service kiosks for instant printing of your photographs up to 15 x 20 cm from your phone or other storage media. In case of need we will be glad to help.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Příbram také nabízí

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platit můžete hotově, platebními kartami, dárkovými poukazy FOTOLAB atd. Na prodejně lze sjednat splátkový prodej při prodeji fototechniky.

You can pay cash, by credit cards, FOTOLAB gift cards etc. In the photo studio we can arrange hire purchase of the photo equipment.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB PlzeňPrešovská 18/196, Plzeň, 301 00731 142 777