Prodejna CEWE FOTOLAB Kaufland Česká Lípa

Prodejna CEWE FOTOLAB Kaufland Česká Lípa

Mimoňská 3090, 470 01 Česká Lípa

731 142 771

prodejna423017@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek Zavřeno
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Prodejna FOTOLAB se v České Lípě nachází v areálu obchodního domu Kaufland. U nás se můžete podívat na různé vzorky fotodárků, a tím načerpat inspiraci na originální dárky. Z Vašich fotografií lze na prodejně objednat CEWE FOTOKNIHY, CEWE FOTOOBRAZY, CEWE KALENDÁŘE, kryty na smartphony a další zajímavé produkty. Poradenské centrum je samozřejmostí a rádi Vám s výběrem a objednávkou pomůžeme.

The FOTOLAB shop is located in the Kaufland department store in Česká Lípa. You can take a look at various photo gifts and find inspiration for your own. You can order CEWE PHOTOBOOKS, CEWE WALL ART, CEWE CALENDARS, smartphone cases and more interesting products made of your photos. We also have a consulting center and will be happy to assist you with the selection and the order.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Na prodejně naleznete digitální fotoaparáty, videokamery, objektivy, blesky a další příslušenství, jako jsou filtry, stativy, brašny, paměťové karty, rámečky, alba, baterie, kinofilmy a náplně Instax a Polaroid. Možnost objednání zboží z našeho zavedeného e-shopu www.fotolab.cz, který nabízí široké portfolio fotografických značek. Fotoaparáty a kamery si můžete i zapůjčit v naší půjčovně.

In the photo studio you will find digital cameras, video cameras, lenses, flashes and more accessories, such as filters, tripods, bags, memory cards, frames, albums, batteries, classical films, Instax and Polaroid films. You can order all products in our established e-shop www.fotolab.cz, which offers a wide range of photo brands. You can also hire cameras and video cameras in our rental service.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

U nás si můžete vytisknout své fotografie, přání i koláže IHNED. Máme samoobslužné kiosky, které umí tisknout až do formátu 20 x 30 cm z jakéhokoliv paměťového média či smartphonu. Na počkání Vám také zhotovíme průkazové foto.

In our shop you can print your photographs, greeting cards and collages RIGHT AWAY. We have self-service kiosks, which can print up to 20 x 30 cm from any storage media or smartphone. We also make ID photo - while you wait.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Kaufland Česká Lípa také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Na prodejně můžete platit hotově, bezhotovostně - platební kartou nebo formou splátek. Můžete si u nás připojistit zakoupenou fototechniku a nebo prodloužit záruku. Přijímáme také i poukázky SODEXO Bonus Pass a FOTOLAB dárkové šeky.

In the photo studio you can pay cash or non-cash - by credit card or hire purchase. You can arrange the insurance for purchased photo equipment and also guarantee prolongation. We also accept SODEXO checks, Bonus Pass and FOTOLAB gift cards.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB DěčínPlzeňská 9, Děčín, 405 02731 142 740
Prodejna CEWE FOTOLAB OC ForumBílínská 6, Ústí nad Labem, 400 01731 142 665
Prodejna CEWE FOTOLAB OC CentralRadniční 3400, Most, 434 01731 142 770