Prodejna CEWE FOTOLAB Třebíč

Prodejna CEWE FOTOLAB Třebíč

Karlovo nám.33, 674 01 Třebíč

731 142 134

prodejna425010@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 08:00 - 16:30
Úterý 08:00 - 16:30
Středa 08:00 - 16:30
Čtvrtek 08:00 - 16:30
Pátek 08:00 - 16:30
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naši prodejnu v Třebíči najdete přímo na Karlově náměstí. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

Our photo studio offers many other services, including mini photography, family photographs and others. In our atelier you can get photographed in a friendly atmosphere for your close ones or for yourself. We use modern photo equipment FOMEI, TERRONIC and NIKON. We will be glad to print your photographs on canvas, make calendars, mug or classical photograph and other fotoproducts.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

Come and visit our shop FOTOLAB directly in the Třebíč city center. Our professional staff will be glad to help you select a new camera made by renown brands: NIKON, CANON, SONY, PANASONIC, FUJIFILM, INSTAX, GOPRO or a lens. We can also offer a wide range of accessories. You can také a look at selected products or you can let us present them to you.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Prodejna je vybavena kioskem na tisk fotografií ihned. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

In our photo studio we will be glad to print photographs, calendars, greeting cards and multi-part photographs up to 20 x 30 cm from your phone or other storage media - while you wait. We can also offer making ID photographs, which you take away in a while.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Třebíč také nabízí

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie

Fotoateliér


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

Payment can be made by cash, by card, gift card or hire purchase in cooperation with ESSOX company. Guarantee prolongation or product insurance against damage and theft with ERV Evropská pojišťovna company.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB BrnoKobližná 11, Brno, 602 00731 142 116
Prodejna CEWE FOTOLAB BrnoPalackého tř.58, Brno, 612 00731 142 117
Prodejna CEWE FOTOLAB City ParkHradební 1, Jihlava, 586 01731 142 146
Prodejna CEWE FOTOLAB Kaufland BrnoKamenice 745/1, Brno, 625 00731 142 700