Prodejna CEWE FOTOLAB Valašské Meziříčí

Prodejna CEWE FOTOLAB Valašské Meziříčí

Náměstí 11, 757 01 Valašské Meziříčí

731 142 790

prodejna426031@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí 08:30 - 17:00
Úterý 08:30 - 17:00
Středa 08:30 - 17:00
Čtvrtek 08:30 - 17:00
Pátek 08:30 - 17:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno
Polední přestávka12:00 - 12:30

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naši prodejnu najdete ve Valašském Meziříčí přímo na náměstí. Rádi Vám poradíme s výběrem fotoaparátů, včetně toho správného příslušenství k němu. Máme rovněž na výběr bohatý sortiment fotoalb a rámečků, poradíme Vám i se sestavením našich fotodárků včetně CEWE FOTOKNIHY. Své fotky si můžete u nás vytisknout z mobilů i paměťových medií na počkání a co hlavně - součástí prodejny je fotoateliér, kde Vám zhotovíme nejen PRŮKAZOVÉ FOTOGRAFIE, ale i portrétní, skupinové, produktové, nebo dle individuálního přání. Těšíme se na Vás.

You will find our shop in Valašské Meziříčí, directly on the main square. We will be glad to help you with the selection of cameras, including the right accessories. We also have a wide range of photo albums and frames. We will assist you with assembling our photo gifts including CEWE PHOTOBOOKS. You can print your photos from mobile phones and other media and, apart from that, there is our photo atelier, where we make your ID photographs, portraits, group photos, product photos, or individual greeting cards. We are looking forward to your visit.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Nabízíme Vám široký sortiment zboží. Naleznete zde kvalitní fotoaparáty renomovaných značek Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Fuji, z fotopříslušenství objektivy, blesky, dalekohledy Nikon, stativy Manfrotto, Velbon, Hama, brašny Lowepro, Vanguard, filtry Hoya, Hama. K archivaci fotografií v digitální podobě Vám nabízíme paměťové karty Sandisk, flash USB, univerzální čtečky pro více typů paměťových karet. Pro archivaci již zhotovených fotografií pak alba, rámečky. V sortimentu energie baterie Varta.

We offer you a wide selection of products. You will find high quality cameras made by renowned brands: Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Fuji, Photo accessories: lenses, flashes, Nikon telescopes, Manfroto, Velbon and Hama tripods, Lowepro and Vanguard bags, Hoya and Hama filters. To archive your photographs in the digital form we offer you Sandisk memory cards, flash drives, universal readers for more memory card types. For archiving paper photographs: albums, frames, Hama mountings. Varta batteries.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na počkání tiskneme fotografie z paměťových karet, CD, DVD i smartphonů až do formátu 20 x 30 cm.

We print photographs from memory cards, CDs, DVDs and smartphones up to 20 x 30 cm- while you wait.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Valašské Meziříčí také nabízí

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie

Fotoateliér


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platba hotově, kartou i na splátky. Pojištění fototechniky proti poškození, odcizení a prodloužení záruky. Poradenské centrum. Skenování a úpravy fotografií. K dispozici je plně vybavený fotoateliér.

Payment by cash, by card or hire purchase. Photo equipment insurance against damage and theft and guarantee prolongation. Consulting center. Photo scanning and editing. Fully equipped photo atelier.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB Zlaté JablkoNám.Míru 174, Zlín, 760 01731 142 579