Prodejna CEWE FOTOLAB Písek

Prodejna CEWE FOTOLAB Písek

F.Šrámka 122, 397 01 Písek

731 142 687

prodejna422010@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí 08:00 - 17:00
Úterý 08:00 - 17:00
Středa 08:00 - 17:00
Čtvrtek 08:00 - 17:00
Pátek 08:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 11:30
Neděle Zavřeno

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna se nachází ve Šrámkově ulici pod hotelem Bílá Růže. Vyvoláme Vám fotografie digitální i analogové, zdigitalizujeme Vaše VHS, 8mm kazety, 8mm filmy, kinofilmy a diapozitivy, vyrobíme CEWE FOTOKNIHU, CEWE KALENDÁŘ, CEWE FOTOOBRAZY a průkazové foto na počkání, plakáty, tisk na textil a keramiku, kryty na mobilní telefony s vlastní fotografií. Nabízíme poradenské služby, jak objednat své fotodárky a rádi pomůžeme s jejich sestavením. Na prodejně máme svůj vlastní ateliér, fotografujeme na doklady, rodiny s dětmi, skupinové foto a pod., cena základního balíčku je od 350,- Kč. Můžete si zde také prohlédnout černobílou galerii fotoobrazů a nechat se inspirovat.

Our photo studio is located in Šrámkova street under the Bílá Růže hotel. We develop your digital and analog photographs, digitize your VHS, 8mm tapes, 8mm films, film negatives or slides. We make a CEWE PHOTOBOOK, CEWE CALENDAR, CEWE WALL ART or ID photo while you wait, posters, textile print and ceramics, mobile phone cases with your own photographs. We offer consulting services, how to order your photo gifts and we will be glad to assist with their assembling. In the photo studio we have our own atelier. We take ID photos, family photos with children, group photos and more. The basic package price starts at 350,- Kč. You can také a look at our black and white photo gallery and get inspired.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Nabízíme široký sortiment digitálních i instantních fotoaparátů, videokamer, outdoorových kamer, stativů, fotobrašen, včetně širokého příslušenství jako jsou paměťová média, čtečky karet, dalekohledy, filtry, digitální rámečky všech renomovaných výrobců, jako jsou Canon, Nikon, Panasonic, Sony, Fujifilm, Olympus, GoPro, Hoya, Hama. Máme i pestrou nabídku alb, rámečků i clip rámů. Registrací do FOTOLAB klubu získáváte jedinečnou výhodu při dalších nákupech. Zboží si můžete též objednat na našem e-shopu a zdarma vyzvednout u nás na prodejně a nebo si některé vybrané zboží půjčit a vyzkoušet v naší půjčovně.

We offer a wide selection of digital and instant cameras, video cameras, outdoor cameras, tripods, photo bags, including a wide range of accessories such as storage media, card readers, telescopes, filters, digital frames made by all renowned manufacturers, such as Canon, Nikon, Panasonic, Sony, Fujifilm, Olympus, GoPro, Hoya, Hama. We have a wide range of albums, frames and clip frames. By registering to the FOTOLAB club you get a unique advantage for your future shopping. You can also order our products in our e-shop and collect them in our photo studio for free or hire selected products in our rental service.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na pobočce máme dva samoobslužné kiosky, na kterých si můžete vyvolat fotografie z pamětové karty, flash disku nebo mobilního telefonu. Tisknout můžete okamžitě na počkání nebo při více kusech poslat na objednávku ke zpracování do naší laboratoře. Kiosek nabízí tvorbu filmových pásů, blahopřání, fotosetů, koláží a kalendářů. Fotografie můžete tisknout ve formátech 10 x 15, 13 x 18 s bílým okrajem, 15 x 15, 15 x 20 a dokonce i 20 x 30 cm. V případě potřeby jsme ochotni Vám s ovládáním kiosku pomoci.

We have two self-service kiosks in our shop, where you can develop photographs from memory cards, flash drives or mobile phones. You can print instantly or send a larger order to processing in our lab. The kiosk allows making of film stripes, greeting cards, photo sets, collages and calendars. You can print your photographs in sizes 10 x 15, 13 x 18 with white margins, 15 x 15, 15 x 20 and even 20 x 30 cm. In case of need we are glad to assist you with operating the kiosk.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Písek také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie

Fotoateliér


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platit můžete hotově, platebními kartami - Mastercard, Maestro, Visa, Diners Club. Dále přijímáme dárkové šeky Sodexo dárkový pass a bonus pass, šeky Premia a dárkové poukazy FOTOLAB. Dále je možný i prodej na splátky od společnosti ESSOX.

You can pay cash, by credit cards - Mastercard, Maestro, Visa, Diners Club. We also accept Sodexo gift cards, gift pass and bonus pass, Premia checks and FOTOLAB gift cards. Hire purchase by ESSOX company is also possible.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB Jindřichův HradecKlášterská 144, Jindřichův Hradec, 377 01731 142 669
Prodejna CEWE FOTOLAB OD PriorLannova 22, České Budějovice, 370 01731 142 697
Prodejna CEWE FOTOLAB IGY CentrumPražská 1247/24, České Budějovice, 370 04731 142 686
Prodejna CEWE FOTOLAB Tábor9.května 2886, Tábor, 390 02731 142 666