Prodejna CEWE FOTOLAB Kaufland Brno

Prodejna CEWE FOTOLAB Kaufland Brno

Kamenice 745/1, 625 00 Brno

731 142 700

prodejna425027@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí 08:00 - 20:00
Úterý 08:00 - 20:00
Středa 08:00 - 20:00
Čtvrtek 08:00 - 20:00
Pátek 08:00 - 20:00
Sobota 08:00 - 20:00
Neděle 08:00 - 20:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna FOTOLAB se nachází v obchodním domě Kaufland v Bohunicích hned vedle informací. Můžete si u nás objednat všechny fotoprodukty z naší nabídky, například CEWE FOTOKNIHY a fotodárky, s jejichž sestavením Vám rádi pomůžeme. Můžete nám přinést i kinofilmy k vyvolání i další analogová média (např. VHS) a fotografie k digitalizaci. Zhotovíme Vám také průkazovou fotografii na počkání.

Our FOTOLAB photo studio is located in the Kaufland department store in Bohunice, next to the informations. You can order all photoproducts from our menu, for example CEWE PHOTOBOOKS and photo gifts. We will be happy to help you with the assembling. You can bring your classical films for developing or other analog media (e.g. VHS) and photographs for digitization. We will also make your ID photo while you wait.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Nabízíme Vám také široký sortiment zboží, s jehož výběrem Vám rádi pomůžeme. Naleznete zde kvalitní digitální fotoaparáty, objektivy, blesky, stativy, filtry a další příslušenství. U nás zakoupenou techniku si můžete pojistit nebo sjednat prodloužení záruky ve spolupráci s Evropskou pojišťovnou ERV. V sortimentu naleznete baterie Varta a originální foto video akumulátory.Také alba a rámečky pro Vaše fotografie.

We offer a wide range of products. We will be glad to help you with the selection. You will find high quality digital cameras, lenses, flashes, tripods, filters and more accessories. We can arrange insurance for the products you buy in our shop. We also arrange guarantee prolongation in cooperation with the ERV insurance company. We have Varta batteries and original photo and video accumulators. More: albums and frames for your photographs.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Součástí služeb je vyvolání fotografií na počkání velikostí 10 x 15, 13 x 18, 15 x 15, 15 x 20, 20 x 30 cm ve vysoké kvalitě na našich kioscích přímo na prodejně a to nejen z digitálních médií, ale i mobilních telefonů. Kromě klasických fotografií je možné na počkání zhotovit různá přání a kalendář. Rádi Vám pomůžeme i s výběrem vhodného rámečku nebo alba.

A part of our services is developing photographs while you wait - sized 10 x 15, 13 x 18, 15 x 15, 15 x 20, 20 x 30 cm - in high quality at the kiosks directly in our photo studio. Not only from digital media, but also from mobile phones. Apart from classical photographs it is possible to make various greeting cards and calendars - while you wait. We will be glad to give you advice and help selecting suitable frames or albums.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Kaufland Brno také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platba je možná hotově i kartou. Akceptujeme platbu poukázkami: SODEXO - dárkový pass nebo bonus pass, PREMIA šeky, FOTOLAB dárkový poukaz. Sjednat lze i prodej na splátky ve spolupráci se společností ESSOX.

You can pay cash and by card. We accept payment by gift cards: SODEXO - gift pass or bonus pass, PREMIA checks, FOTOLAB gift card. We can also arrange hire purchase in cooperation with ESSOX company.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB BrnoKobližná 11, Brno, 602 00731 142 116
Prodejna CEWE FOTOLAB BrnoPalackého tř.58, Brno, 612 00731 142 117