Prodejna FOTOLAB - CEWE Kolín

Prodejna FOTOLAB - CEWE Kolín

Rorejcova ul. 906, Kolín, 280 02

731 142 602

prodejna424019@fotolab.cz 

Novinka!

 

Využijte naší služby na prodejně k vyfocení vás i dětí pro tyto účely. Obdržíte hned 4 tištěné fotografie a zašleme vám vybranou fotografii v elektronické podobě na příslušný úřad, kde budete doklad vyřizovat.

Akce prodejny
Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naši prodejnu naleznete hned v prvním patře OC Futurum v Kolíně u nádraží. Na počkání Vám zhotovíme nejen průkazové foto, ale i fotografie, přání, koláže či fotosety z Vašich médií. Poradíme Vám i s návrhem kalendáře, fotodárků nebo CEWE FOTOKNIHY. Vaši objednávku ihned odešleme online do laboratoře ke zpracování. Na naší prodejně si můžete prohlédnout vystavené vzorky CEWE FOTOKNIH, CEWE FOTOOBRAZŮ, CEWE KALENDÁŘŮ a fotodárků a my vám pomůžeme s výběrem.

You will find our shop on the first floor in the Futurum shopping center near the Kolín main station. We will make your ID photo while you wait and also photographs, greeting cards, collages or photo sets from your media. We will assist you with designing your calendars, photo gifts or CEWE PHOTOBOOKS. We will send your order online to the lab immediately. In our photo studio you can take a look at our CEWE PHOTOBOOK samples, CEWE WALL ART, CEWE CALENDARS and photo gifts. We will help you with the selection.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Naše prodejna se specializuje na prodej fototechniky a příslušenství. Nabízíme fotoaparáty všech kategorií, videokamery, objektivy, stativy a velký výběr paměťových karet, USB disků, pouzder, brašen a filtrů. Zakoupit u nás můžete baterie, kinofilmy, nabíječky, čtečky karet a v neposlední řadě i nepřeberné množství fotorámečků a fotoalb.

Our photo studio specializes in photo equipment and accessories. We offer cameras of all categories, video cameras, lenses, tripods and a wide range of memory cards, USB drives, cases, bags and filters. In our shop you can buy batteries, classical films, chargers, card readers and also a wide selection of photo frames and photo albums.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Fotografie IHNED až do velikosti 20 x 30 cm, přání pro různé příležitosti, pozvánky, fotosety nebo koláže si jednoduše pošlete jak z Vašeho telefonu, tak i z různých médií, jako je USB, paměťová karta nabo CD. Vše je okamžitě a na místě.

Photographs STRAIGHT AWAY up to 20 x 30 cm, greeting cards for various occasions, invitations, photo sets or collages - you can print any of them easily from your phone or other media, such as USB, memory card or CD.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna FOTOLAB - CEWE Kolín také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodex, dárkové poukázky FOTOLAB nebo dárkové poukázky OC Futurum. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX.

Apart from cash we accept credit cards, Sodexo checks, FOTOLAB gift cards or Futurum shopping center gift cards. It is also possible to use hire purchase by ESSOX company.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna FOTOLAB - CEWE ČáslavFormíkova 218, Čáslav, 286 01731 142 629
Prodejna FOTOLAB - CEWE ChrudimŠiroká 100, Chrudim, 537 01731 142 493
Prodejna FOTOLAB - CEWE Hradec Králové OC AtriumDukelská třída 7, Hradec Králové, 500 02731 142 496
Prodejna FOTOLAB - CEWE Pardubice - Atrium PalácMasarykovo nám. 2799, Pardubice, 530 02731 142 630