Prodejna CEWE FOTOLAB  Galerie Moritz

Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Moritz

8. května 24,t. 731142767, 779 00 Olomouc

731 142 767

prodejna426013@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 19:00
Úterý 09:00 - 19:00
Středa 09:00 - 19:00
Čtvrtek 09:00 - 19:00
Pátek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 19:00
Neděle 09:00 - 19:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna v Olomouci se nachází v nultém podlaží Galerie Moritz. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

A wide range of photo gifts - CEWE PHOTOBOOKS, CEWE WALL ART, CEWE CALENDARS. We assemble everything and send to the lab. You will find inspiration by the displayed CEWE PHOTOBOOK samples and other photo gifts. A membership in our FOTOLAB club gets you the whole year of benefits - 10% reduction or changing collected points into product and service vouchers. ID photos while you wait.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

We offer a wide selection of digital cameras and video cameras including accessories made by brands such as OLYMPUS, CANON, NIKON, PANASONIC, SONY and FUJIFILM. We also have basic and professional lenses. Our trained staff will be happy to give you advice with the selection. We also offer a wide range of photo frames and photo albums. Products ordered via FOTOLAB e-shop can be collected in our shop for free. We offer high quality MANFROTTO, HAMA and VANGUARD tripods. Carry all equpiment in high quality LOWEPRO bags.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Prodejna je vybavena čtyřmi kiosky foto ihned, které čekají jen na vás. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

Self-service kiosks for INSTANT PHOTO up to 20 x 30 cm, calendars, greeting cards, collages. We can print from mobile phones, memory cards, flash drives, CDs or DVDs. In case of need we will be glad to help.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Moritz také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

We accept cash, credit cards, SODEXO and FOTOLAB gift cards. ESSOX hire purchase, product insurance by Evropská pojišťovna. You can also hire selected products.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB OC Zlatá BránaDukelská brána 7, Prostějov, 796 01731 142 150
Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie ŠantovkaPolská 1201/1, Olomouc, 779 00731 142 345