Prodejna CEWE FOTOLAB OC Zlatá Brána

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Zlatá Brána

Dukelská brána 7, 796 01 Prostějov

731 142 150

prodejna425019@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 19:00
Úterý 09:00 - 19:00
Středa 09:00 - 19:00
Čtvrtek 09:00 - 19:00
Pátek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 19:00
Neděle 09:00 - 19:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna v Prostějově se nachází v nultém podlaží obchodního centra Zlatá Brána. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

We will help you make personal gifts from your photographs. Come to our photo studio and choose any of the various photo gifts, that we offer you. If you bring more photographs, we can assemble a CEWE PHOTOBOOK or calendar. If you only have one, we recommend a wall art, puzzle, mug, t-shirt, pillow, mobile phone case and many more.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

In our photo studio we will be glad to help you select the cameras and video cameras according to your demands. We also recommend the most suitable accessories such as lenses, flashes, tripods, cards, batteries, filters and lens hoods. We also offer a wide range of albums and photo frames for your photographs.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na každé prodejně vám rádi na počkání zhotovíme průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Prodejna je vybavena několika samoobslužnými kiosky CEWE foto ihned na tisk fotografií a fotodárků. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

At our self-service kiosks you can print photographs up to 20 x 30 cm from any storage media or phone. You can also make calendars, multi-part photographs, photo sets, collages, or use creative frames and make original greeting cards from your photographs.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB OC Zlatá Brána také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

Payment can be made by cash, by credit card, FOTOLAB and Sodexo gift cards. When you buy your photo equipment, hire purchase is also possible, as well as insurance.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie ŠantovkaPolská 1201/1, Olomouc, 779 00731 142 345
Prodejna CEWE FOTOLAB Galerie Moritz8. května 24,t. 731142767, Olomouc, 779 00731 142 767