Prodejna CEWE FOTOLAB  Plzeň

Prodejna CEWE FOTOLAB Plzeň

Prešovská 18/196, 301 00 Plzeň

731 142 777

prodejna423028@fotolab.cz


Upozornění

Naše prodejna je pro vás otevřena pro výdej zakázek v těchto časech:

PO, ST, PÁ – od 15:00 do 19:00 hod.

ÚT, ČT – od 9:00 do 13:00 hod.

SO, NE – zavřeno

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí 08:00 - 18:00
Úterý 08:00 - 18:00
Středa 08:00 - 18:00
Čtvrtek 08:00 - 18:00
Pátek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 12:00
Neděle Zavřeno

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Hledáte inspiraci, dárek od srdce, zachycení emocí a zážitků? V naší laboratoři tiskneme kvalitní fotografie v mnoha různých formátech. Z Vašich snímků vyrobíme CEWE FOTOKNIHY, CEWE KALENDÁŘE, CEWE FOTOOBRAZY, kryty na mobilní telefony, hrnky, polštáře, trička nebo například přání a pohledy. Na prodejně se můžete inspirovat vzorky a se sestavením a odesláním těchto produktů Vám rádi pomůžeme. Máte-li doma staré 8mm filmy nebo VHS kazety, využijte možnosti převedení záznamu na DVD v naší laboratoři.

Are you looking for inspiration, a gift from the heart, catching emotions and experiences? In our lab we print fine photographs in many various sizes. We make CEWE PHOTOBOOKS from your photos, CEWE CALENDARS, CEWE WALL ART, mobile phone cases, mugs, pillows, t-shirts or greeting cards and postcards. In the photo studio you can get inspired by our samples. We will be glad to assist you with assembling and sending these products. Should you have old 8mm films or VHS tapes at home, you can let them digitize on DVDs in our lab.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Zavedená prodejna FOTOLAB v Plzni Vám nabízí široký výběr fototechniky, jako jsou digitální fotoaparáty značek Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, Fuji , Sony či outdoorových kamer GoPro nebo Lamax. Velké množství nabízených objektivů zaručuje, že si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Samozřejmostí zůstává rozsáhlá nabídka příslušenství, jako jsou UV a polarizační filtry, stativy, brašny, paměťové karty a další nezbytné fotografické příslušenství. Pokud jste si už vybrali doma, prodejna je zároveň výdejním místem e-shopu www.fotolab.cz.

A well established FOTOLAB photo studio in Plzeň offers a wide selection of photo equipment, such as digital cameras made by brands like Nikon, Canon, Panasonic, Olympus, Fuji , Sony or outdoor cameras GoPro or Lamax. A big number of lenses guarantees, that even a demanding customer gets satisfied. A wide range of accessories, such as UV and polarizing filters, tripods, bags, memory cards and more. Have you already chosen via our www.fotolab.cz e-shop? You can collect your products in our photo studio.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Z oblasti fotoslužeb nabízíme okamžitý tisk digitální fotografie až do formátu 20 x 30 cm. Na naší prodejně funguje poradenské centrum, které nabízí speciální služby jako je skenování fotografií, retušování a úprava fotografií či rekonstrukce starých snímků. Zhotovujeme průkazové fotografie na počkání a v neposlední řadě portrétní fotografie v našem ateliéru.

We offer instant digital photograph print up to 20 x 30 cm. In our photo studio there is a consulting center, which offers special services such as photograph scanning, retouching and editing photographs or old pictures reconstruction. We make ID photographs while you wait and portraits in our atelier.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Plzeň také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Průkazové fotografie

Fotoateliér


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Přijímáme platby v hotovosti nebo platební karty, poukázky Sodexo. Nabízíme prodej dárkových poukazů a v neposlední řadě umožňujeme prodej na splátky.

We accept cash or credit cards, Sodexo checks. We sell gift cards and we also have hire purchase.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB OC VaryádaKpt. Jaroše 31, Karlovy Vary, 360 06731 142 733