Prodejna CEWE FOTOLAB Frýdlant nad Ostravicí

Prodejna CEWE FOTOLAB Frýdlant nad Ostravicí

Hlavní 1485, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

731 142 732

prodejna426008@fotolab.cz


Upozornění

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že naše prodejna je trvale UZAVŘENA.

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek Zavřeno
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Doporučujeme navštívit prodejnu FOTOLAB ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zde se můžete poradit o možnostech zpracování Vašich fotografií v naší specializované prodejně fotografií a fotoproduktů. Využít možnosti prohlédnutí vzorků CEWE FOTOKNIH, CEWE KALENDÁŘŮ, CEWE FOTOOBRAZŮ a mnoho dalších produktů.

We recommend a visit in our FOTOLAB shop in Frýdlant nad Ostravicí. You can consult the processing of your photographs in our specialized photo studio. Take a look at our CEWE PHOTOBOOK samples, CEWE CALENDARS, CEWE WALL ART and many other products.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Nabízíme velký výběr fotoaparátů a téměř veškerého příslušenství. Co nenajdete na prodejně, můžete si objednat přes náš e-shop na našich stránkách.

We offer a wide range of cameras and almost all types of accessories. Products you don‘t find in our photo studio, can be ordered in our e-shop.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Součástí služeb je také zhotovení fotografií na počkání formátů 10 × 15, 13 × 18, 15 × 15, 15 × 20 cm ve vysoké kvalitě na samoobslužných kioscích přímo na prodejně, a to ze všech digi médií i mobilních telefonů. Je možné i zhotovení kalendářů, přání, koláže a mnoho jiného. Těšíme se na Vás.

A part of our services is developing photographs while you wait – sized 10 × 15, 13 × 18, 15 × 15, 15 × 20 cm in high quality at the self-service kiosks directly in our photo studio, from all digital media and mobile phones. It is possible to make calendars, greeting cards, collages and many more. We are looking forward to your visit.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Frýdlant nad Ostravicí také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Na naší prodejně lze platit v hotovosti, platební kartou či dárkovými poukazy (FOTOLAB, Sodexo bonus pass a Sodexo dárkový pass). Při nákupu fototechniky lze sjednat splátkový prodej. Nákupem jakéhokoliv zboží či fotozakázky a registrací do FOTOLAB klubu získáváte jedinečnou výhodu v dalších nákupech.

In our photo studio you can pay cash, by credit card or gift cards (FOTOLAB, Sodexo bonus pass a Sodexo gift pass). When you buy photo equipment we can arrange hire purchase. By buing any product or service and registering to FOTOLAB club you get a unique advantage for next purchases.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB OC BredaU Fortny 49/10, Opava, 746 01731 142 306
Prodejna CEWE FOTOLAB FORUM Nová Karol.KarolínaJantarová 3344/4, Ostrava, 702 00731 142 780