JSME TU STÁLE PRO VÁS

Fotografie nás spojují. Dobře víme, kolik radosti udělá takový osobní dárek sestavený ze společných okamžiků. Proto v CEWE děláme vše pro to, abychom zajistili výrobu vašich osobních fotodárků, ale zároveň abychom ochránili své zaměstnance.

Hlavně ať jsme všichni zdraví a můžeme i nadále sdílet společně spoustu radosti prostřednictvím fotografií.

Na této stránce odpovíme na vaše nejčastější dotazy týkající se objednávky fotoproduktů a fototechniky.

Můžu si stále objednávat?

ANO! S našimi 13 laboratořemi na zpracování fotoproduktů máme velice dobrou pozici v celé Evropě. I když jedna laboratoř vyrábí částečně nebo nevyrábí vůbec, lze veškeré objednávky elektronicky přesměrovat do jiné laboratoře a odtud odeslat přímo k vám domů, na otevřenou prodejnu či aktivní výdejní místo. V naší produkci jsme zajistili směnný provoz, abychom tak minimalizovali rizika pro naše zaměstnance. Tímto a mnoha dalšími opatřeními děláme vše pro to, abychom ochránili naše zaměstnance a abychom mohli i nadále vyrábět a doručovat vaše osobní fotoprodukty. Náš objednací program je stále zdarma ke stažení do vašeho počítače. To samé platí i u aplikace pro chytré telefony. Nebo si objednejte v prostředí vašeho oblíbeného prohlížeče přímo na webu. Stále lze objednat jakýkoliv fotoprodukt z naší nabídky. To vše platí i pro fototechniku objednanou na našem webu.
Při objednávce nad 500 Kč vám vše doručíme až domů ZDARMA.

Jsou dodací lhůty stejné?

ANO! I v současné době zpracujeme a doručíme vaši objednávku v obvyklém termínu. Všichni prověření dopravci fungují spolehlivě a včas. Aktuální dodací lhůty najdete u každého konkrétního fotoproduktu.

Mohu zadat jinou dodací adresu?

ANO! Vaši objednávku můžete zadat na požadovanou dodací adresu přímo v nákupním košíku při platbě kartou. U fotoproduktů zaškrtnete políčko poslat jako dárek a zadáte novou dodací adresu. U fototechniky lze také zaškrtnout políčko jiná dodací adresa. V této době, kdy osobní návštěvy často nejsou možné, můžete své blízké překvapit fotodárkem či fototechnikou a ukázat jim tak, že na ně myslíte. Váš osobní dárek pak bude zaslán přímo vašim blízkým poštou nebo kurýrem. Faktura bude jako obvykle zaslána vám a ne příjemci.

Jak bezpečné jsou naše fotoprodukty a fototechnika?

Naše CEWE fotoprodukty, fototechnika ani obaly nepředstavují riziko přenosu virů. Odborníci vyhodnotili příjem a distribuci obalů a produktů jako bezpečný. Více informací najdete na webu Světové zdravotnické organizace na www.who.int.

Jak chráníme naše zaměstnance, fotoprodukty a fototechniku?

Většina našich zaměstnanců má příležitost pracovat z domova. V naší laboratoři pracujeme v přísně odděleném směnném provozu, abychom minimalizovali riziko pro zaměstnance. To samé platí i ve skladu fototechniky. Tímto a mnoha dalšími opatřeními děláme vše pro to, abychom zajistili ochranu našich zaměstnanců, vaše fotoprodukty i fototechniku a mohli i nadále zpracovávat a dodávat vaše objednávky.

Máte ještě další otázky?

Kontaktujte nás:

FOTOPRODUKTY

Tel. číslo: 272 071 200
náš tým zákaznického centra zodpoví všechny vaše dotazy
po – pá 9 – 18 h
so – ne 10 – 18 h včetně svátků

E-mail: napište nám na info@fotolab.cz, rádi vám pomůžeme

Chat: zeptejte se přímo na facebookové stránce přes zprávy https://www.facebook.com/FOTOLAB.cz/

FOTOTECHNIKA

Tel. čísla: 731 142 799 nebo 272 071 200 náš tým zákaznického centra zodpoví všechny vaše dotazy
po – pá 9 – 17 h

E-mail: napište nám na eshop@fotolab.cz, rádi vám pomůžeme


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím