CEWE FOTOLAB

Potřebujete průkazové foto na počkání?

Na našich prodejnách CEWE FOTOLAB je pořídíte v podstatě ihned. Ať už potřebujete fotografii na novou průkazku do školy, na ISIC, na průkazku na MHD, na řidičák, na vízum, do životopisu nebo na jakýkoliv jiný potřebný doklad, u nás pořídíte průkazové fotografie do dvou minut.

S nadcházejícím novým školním rokem, který je v podstatě za dveřmi, začínají především pro děti a studenty nové povinnosti a s tím je spojené vyřízení nových průkazek do školy a indexů nebo nové průkazky na MHD.

Průkazové foto na prodejně FOTOLAB vyzvednete za 5 minut i s vyfocením.

Všichni to známe – focení na průkazové fotky nepatří k oblíbeným kratochvílím nikoho z nás. Ale na našich prodejnách po celé České republice nemusíte mít obavy, fotografií pořídíme klidně více a vy si pak v klidu vyberete tu nejlepší.

Fotky zašleme i na úřad

Fotky můžeme vytisknout v klasickém rozměru 35×45 mm, ale i jiných požadovaných rozměrech, můžeme vám je uložit v digitální podobě na USB nebo dokonce poslat přímo na úřad.

  • 35 x 45 mm
  • 45 x 60 mm
  • 50 x 70 mm
  • 50 x 50 mm
Prodejny CEWE FOTOLAB

Průkazové fotografie musí ze zákona splňovat určité parametry a na našich prodejnách po celé České republice najdete odborné prodejce, kteří jsou mnohdy profesionálními fotografy, takže budete ve správných rukou 🙂

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

CSC nebo zrcadlovka?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták