Prodejny FOTOLAB

Nejrozšířenější síť prodejen po celé ČR
Rádi Vás uvidíme na kterékoliv naší prodejně. Vyberte si svoji nebližší z celkového počtu 49 značkových prodejen FOTOLAB po celé České republice. Všechny prodejny jsou pravidelně zásobovány. Naleznete zde mimo širokého sortimentu fototechniky také velkou nabídku příslušenství. A pokud si nevyberete přímo na prodejně, lze objednat zboží přímo z našeho e-shopu rovnou z prodejny, kdy Vám zboží dopravíme na prodejnu zcela ZDARMA.

Pokud chcete svým blízkým darovat dárek z fotografií, je prodejna tím správným místem pro Vaši inspiraci. Najdete zde spoustu vystavených vzorků z naší nabídky fotoslužeb. Vzorové CEWE FOTOKNIHY našich zákazníků včetně všech nabízených formátů a typů papíru, CEWE FOTOOBRAZY – široká nabídka materiálů, pro které Vám stačí jedna fotografie, CEWE KALENDÁŘE a mnoho dalších fotodárků. Pro ty z Vás, kteří chcete své zážitky v podobě fotografií mít co nejdřív, jsme připraveni vytisknout na prodejnách fotografie IHNED ze všech druhů médií včetně mobilních telefonů až do formátu 15 x 20 cm a na vybraných prodejnách i 20 x 30 cm.

Na fotoprodejnách vždy jen profesionálové!
Profesionální poradenství v oblasti fototechniky a fotoslužeb je pro nás samozřejmostí. Náš odborný personál Vám poradí s výběrem nejenom fototechniky, ale i vhodného příslušenství. Vše důkladně předvede a poradí se základy nastavení fotoaparátů.

V oblasti fotoslužeb jsme připraveni doslova proměnit Vaše fotografie v originální fotodárky, u kterých zaručujeme kvalitu zpracování a jedinečnost. Přímo na prodejně Vám pomůžeme sestavit Vaši CEWE FOTOKNIHU, pomůžeme Vám s objednáním jakéhokoliv produktu z naší nabídky. Poradíme si i s dárkem na poslední chvíli. Stačí Vám fotografie v mobilu či na nějakém paměťovém médiu a my Vám pomůžeme vytvořit originální dárek, který si můžete ihned odnést s sebou a darovat, jako např. přání k narozeninám, kalendář, zápisník a mnoho dalších.

Na prodejnách vždy jen profesionálové!

Více než 600 výdejních míst po celé České republice

Více než 600 výdejních míst po celé České republice
Nabízíme Vám možnost vyzvednutí Vašich zakázek nejen ve značkových prodejnách FOTOLAB, ale také ve více než 600 výdejních místech a poradenských centrech po celé České republice. I v těchto místech Vám nabízíme možnost se inspirovat našimi produkty a službami CEWE, případně Vám pomůžeme vybrat nebo rovnou sestavit jakýkoliv fotodárek z nabídky.
Najděte si nejbližší místo pro vyzvednutí Vaší zakázky níže ve vyhledávači.
Dárek k nákupu
Ke všem digitálním fotoaparátům zakoupeným přímo na prodejnách FOTOLAB nebo v e-shopu dostanete slevový poukaz v hodnotě 800 Kč na jakoukoliv CEWE FOTOKNIHU z nabídky . Součástí poukazu je i kniha "Tipy a nápady pro Vaši CEWE FOTOKNIHU" plná užitečných rad a nápadů pro vytvoření originální knihy z Vašich vlastních fotografií.

Ke všem zakoupeným objektivům dostanete slevový poukaz v hodnotě 500 Kč na jakýkoliv CEWE FOTOOBRAZ . Součástí poukazu je i tištěný průvodce světem fotoobrazů, který Vás seznámí s širokou nabídkou CEWE FOTOOBRAZŮ a možnostmi objednání. Více informací najdete přímo v našem e-shopu.

Poukazy jako bonus

Nákupem u nás to nekončí!

Nákupem u nás to nekončí!
Pro naše zákazníky pravidelně pořádáme fotokurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé fotografy. Všechny zajímavé fotokurzy, zaměřené na různá témata, si můžete zakoupit přímo v našem e-shopu. V kurzech pro začátečníky se naučíte základní pojmy a práci s nastavením svého fotoaparátu pod vedením zkušených profesionálů. Ti zkušenější si mohou vybrat z tematicky laděného fotokurzu z oblasti, která je zajímá.

Dále pro Vás pravidelně pořádáme online kurzy, ve kterých Vám předáme spoustu užitečných rad a triků, které využijete při sestavování CEWE FOTOKNIH. Kurzy jsou podobně jako fotokurzy rozděleny na začátečníky a pokročilé. Začátečníkům zkušení školitelé poradí se základními funkcemi programu a úpravami fotografií. Do kurzu pro pokročilé už jsou zahrnuty pokročilejší funkce s různými efekty, textem a fotografiemi.

Prodejny a fotosběrny FOTOLAB ve Vašem okolí

Zadejte Vaši adresu pro zobrazení nejbližší prodejny FOTOLAB

  • {{address.name}}
    {{address.street}}
    {{address.zip}} {{address.city}}
  • Ve Vaše okolí nebzli nalezeny žádné prodejny
{{currentPage+1}}/{{numberOfPages()}}
Server momentálně není dostupný
Adresa nebyla nalezena
Mapu již není možné více zvětšit
https://www.fotolab.cz/assets/85704860/fotolab-prodejny-map-pin.png
Vzdálenost
Telefon
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.