CEWE FOTOLAB
Kreativní tip - CEWE KALENDÁŘ

Kreativní tip: originální CEWE KALENDÁŘ s poukázkami na společné zážitky

Čas je tou nejcennější komoditou. Uspořádejte si ho proto efektivně s CEWE KALENDÁŘEM a kreativními nálepkami pro různé aktivity. Nechte se od nás inspirovat!

Pomocí samolepek s aktivitami v kalendáři si můžete organizovat běžné činnosti i důležité události vašeho života. Nemusí to být vždy návštěva divadla. Zaznamenat do kalendáře můžete i mnohem běžnější situace, které uděláte společně, jako je spánek, pití kávy nebo čaje, procházka či masáž.
CEWE KALENDÁŘ se samolepkami pro různé události vám navíc zajistí pocit, že se máte na co těšit po celý rok.

Čtěte více – Inspirujte se vánočními kreativními tipy!

1. Nástěnný CEWE KALENDÁŘ s vlastními fotografiemi
Kreativní tip - CEWE KALENDÁŘ

V našem programu na vytváření fotoproduktů, který je ke stažení v plné verzi zdarma, si vytvořte svůj nástěnný kalendář.  Jednoduše klikněte na „Designový kalendář“ přímo v našem programu. Zde najdete hotová rozvržení, která v dalším kroku jen doplníte o své fotky.

2. Nápady pro společné aktivity
Kreativní tip - CEWE KALENDÁŘ

Nyní je to všechno hlavně o plánování: přemýšlejte o tom, jaké společné aktivity můžete dělat. Například o víkendech lze dobře naplánovat spánek nebo procházku, samozřejmě by nemělo chybět i nějaké to kulturní vyžití jako kino a divadlo, nebo relax v podobě sauny či vířivky. Jde hlavně o to, naplánovat společné aktivity, na které se budete těšit. Jaké to budou, to je jenom na vaší fantazii.

3. Stáhněte nebo vytvořte šablonu pro samolepky
Kreativní tip - CEWE KALENDÁŘ

Stáhněte si z internetu vzorovou šablonu pro vaše nálepky ve formátu jpeg. a objednejte ji prostřednictvím našeho objednacího programu nebo na webu v sekci Samolepky. Druhá možnost je popusit uzdu své kreativitě a samolepky s vlastním textem a kliparty si sami navrhnout a poté objednat přes náš program.

4. Umístěte samolepky do kalendářeKreativní tip - CEWE KALENDÁŘ

Nyní nalepte nálepky na příslušná políčka – dny v kalendáři. Ujistěte se, že neskrýváte jiná důležitá data – například narozeniny.

5. Plánujte aktivity společně
Kreativní tip - CEWE KALENDÁŘ

Nový kalendář můžete snadno zavěsit na zeď, a přitom sledovat své aktivity ve formě samolepek. Dělá vám problém naplánovat si aktivity na celý rok? Tak si sedněte na začátku každého měsíce, rozložte si samolepky na stůl a naplánujte aktivity společně. Uvidíte sami, jaká bude zábava, až budete spolu plánovat do kalendáře společný odpolední spánek nebo masáže 🙂

Chci taky svůj kalendář

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký z představených objektivů vás zaujal nejvíce?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták