NOVĚ:

Objednací program 6.4

 • Nové styly a šablony
  pro CEWE FOTOKNIHU
 • Propracované návrhy knih
  od asistenta
 • Nové CEWE KALENDÁŘE
  a formáty CEWE
  FOTOOBRAZŮ
 • Nové designové úpravy
  tvrdé vazby
 • Nyní ke stažení ZDARMA

Nové funkce v našem objednacím programu

Šablony v CEWE FOTOKNIZE

Nové šablony a styly jsou pro vás navrženy
našimi designéry tak, aby vyhovovaly pestrým
tématům CEWE FOTOKNIH. Své fotografie
jednoduše vkládáte do připravených stylů.
Vaše kniha bude perfektní! K dispozici jsou různá
témata, např. svatba, cestování, děti.
Samozřejmostí jsou pak vaše individuální úpravy.

Propracované návrhy CEWE Asistenta

Vylepšený asistent vám pomůže vybrat oblíbené fotografie pro vaši CEWE FOTOKNIHU. Například automaticky určí 200 vhodných fotografií z 600 záběrů vaší dovolené a přenese je do přitažlivého, pestrého prostředí v požadovaném počtu stran. Výběr se provádí na základě ostrosti, jasu, intenzity barev a podobnosti mezi fotografiemi.

Třídění sériových záběrů

Asistent za vás vybere ze sériových snímků tu
nejkvalitnější, kterou pak použije do vaší knihy.

Pestrá uspořádání

V novém programu klademe velký důraz na rozmístění dispozic. To dává vaší CEWE FOTOKNIZE mnohem větší rozmanitost a trvalý estetický dojem.

Automatické rozeznání obličejů

Vylepšili jsme pro vás funkci rozpoznání tváří tak, aby při automatickém sestavení knihy nedocházelo k oříznutí obličejů.

Ještě více stylů

Také jsme rozšířili nabídku populárních stylů pro vaši CEWE FOTOKNIHU. Celkem je pro vás připraveno více než 30 tematických stylů a mnoho dalších je k dispozici ke stažení.

Objevte naše nové produkty

Speciální úpravy tvrdé vazby

V roce 2018 jsme za tuto inovaci obdrželi cenu TIPA Awards. Tvrdá vazba CEWE FOTOKNIHY se zlatým, stříbrným nebo efektním lesklým lakem je nyní k dispozici na všechny formáty. Můžete využít předem navržených návrhů nebo svou kreativitu volně rozvinout.

Dokončovací úpravy efektním
lakem pro vaši CEWE FOTOKNIHU

Pro CEWE FOTOKNIHU je k dispozici více než 50 nových návrhů s efektivním lakováním a více než 100 nových designových prvků. Na přání našich zákazníků jsme se zaměřili na abstraktní a geometrické tvary.
Nové trendy pro CEWE KALENDÁŘE: Nyní také k dispozici čtvercový nástěnný kalendář XXL (45 x 45 cm) a XL 30 x 30 cm. Moderní kalendáře na 4 různých typech papíru. Nové kalendáře v elegantním vzhledu designově dopní váš domov.

CEWE PŘÁNÍ - novinky

Pro čtvercové karty a čtvercové skládací přání 14 x 14 cm je nyní také dostupná povrchová úprava efektním lakem. Vytvářejte karty s parciálním lakem nebo kvalitním stříbrným/zlatým efektem. Nyní nově na výběr více než 90 designových návrhů.
Klasická elegance - Foto na plátno na kvalitním polosyntetickém plátně nataženém na robusním borovicovém rámu je nyní k dispozici také v oblíbeném formátu 30 x 45 cm. Kromě toho najdete v programu také u 4 typů fotoobrazů variabilní formát, sami si určíte rozměry (akryl, plast, hliník a Gallery Print)..
ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.