CEWE Fotolab
dárek, vánoce, muž

Vánoční tip: Kreativní dárky pro muže

Vybrat originální dárek pro muže bývá vždycky trochu větší oříšek než vybrat dárky pro ženy. Osobním originálním dárkem, který navíc zčásti vytvoříte sami, rozhodně nic nezkazíte.

dárek, vánoce, muž

CEWE fotoobraz: Dárek, který bude vidět

Fotoobraz z vlastních fotek je jeden z nejosobnějších dárků, kterým ho můžete obdarovat. Vytvořte mu vzpomínku, kterou může mít neustále na očích doma v obýváku, v pracovně nebo třeba i v kanceláři.

fotografie, vánoce, zima, fotoobraz

Použít můžete i více fotografií a vytvořit tak skvělou koláž. Snadno ji vytvoříte v našem programu CEWE fotosvět nebo online editoru na webu.

Vytvořit a objednat fotoobraz s vlastní fotkou

Originální kryt na telefon

Chtěli byste, aby měl nejlepší vzpomínku z uplynulého roku pořád u sebe? Originální kryt na telefon s vlastní fotkou je ideálním dárkem. Vytvořte mu z mnoha nabízených typů – od silikonového, dřevěného až třeba po kožený. V nabídce jich máme 10 druhů pro téměř všechny značky.

telefon, kryt na telefon, vánoce

Všechny kryty na telefon se dají doladit i kliparty, textem nebo rámečky. Vše záleží na vaší kreativitě a jak se říká, fantazii se meze nekladou.

Pokud chcete, aby originální kryt nebo i jiné osobní dárky udělaly radost pod stromečkem, podívejte se na termíny, do kdy je možné dárky objednat 🙂

CEWE FOTOKNIHOU ohromíte

Věnujte svému partnerovi, tatínkovi nebo kamarádovi fotoknihu s fotkami jeho dětí, nebo fotkami jejich výtvarných děl, s fotkami z cest nebo třeba i s fotkami jeho úspěchů, pokud se věnuje nějakému koníčku.

CEWE FOTOKNIHA

Aby nejlepší fotky vynikly, zvolte raději větší formáty – formát A4 o rozměru 21×28 cm na výšku nebo A4 panorama s tejném rozměru, nebo pak už XL o rozměru 30×30 cm, kde se krásně komponují fotky na výšku, i na šířku

Zvolte vhodný formát

Vybrat fotky a vybrat vhodný formát, bude asi nejsložitější úkol. Potom už vás čeká jen zábava a u sestavování. Vybrat můžete i přednastavené šablony, využít asistenta pro sestavení nebo fotoknihu vytvořit od A do Z podle svého vkusu a představ.

Ten nejkrásnější osobní vánoční dárek CEWE FOTOKNIHU vytvoříte snadno v našem programu CEWE fotosvět, v online editoru na webu nebo v mobilní aplikaci třeba cestou do práce.

Stáhnout program CEWE fotosvět a začít tvořit fotoknihu

Tak co myslíte, inspirovali jsme vás? Jestliže ano, budeme moc rádi, když se nám s vánočními dárky pro vaše blízké pochlubíte do komentářů nebo na našem Instagramus hastagem#fotolabcz nebo #cewecz

komentář