CEWE Fotolab

Jak vyvolat fotky ihned a bez čekání na prodejně?

Rádi si tisknete fotografie z dovolené nebo třeba rodinných událostí? Nejraději máte věci hned, bez čekání? Ukážeme vám, jak ušetřit čas a ještě budete mít na výběr fotek klid a soukromí.

Tisk fotografií na počkání jednoduše a rychle

Pokud už znáte naše fotokiosky/fotoautomaty pro okamžitý tisk z našich prodejen CEWE Fotolab (a věříme že znáte), tak víte, že tisk je na nich velice jednoduchý a rychlý.

Největší výhoda online objednání fotek doma přes aplikaci?

Order at home, v překladu objednej z domova – a tak tato služba funguje! Máme pro vás skvělou zprávu! Jde to ještě jednodušeji, rychleji a v maximálním soukromí. Představte si, že jedete z dovolené a už po cestě si vyberete fotky, které si hned ten den můžete vytisknout u nás na prodejně na počkání? Na prodejnu potom už jen stačí přijít a tisknout bez zdlouhavého váhání nad tím, které fotky vybrat a které ne.

Čtěte také: 5 důvodů proč mít v telefonu aplikaci CEWE fotosvět

Jak na to?

Nejdůležitější je mít naši mobilní aplikaci CEWE fotosvět, kterou stáhnete jednoduše na iOS i na Android. Postup je potom jednoduchý.

1. Najděte v aplikaci CEWE foto ihned

2. Rozklikněte CEWE okamžitý tisk a vyberte fotosběrnu, na které budete fotografie tisknout

3. Vyberte velikost fotografií a fotky, které chcete vytisknout

Aplikace vám automaticky vygeneruje kód, který obdržíte i na e-mail.

4. S připraveným kódem přijďte na zvolenou značkovou prodejnu CEWE Fotolab

5. Zadejte kód do červeného fotokiosku/automatu na fotky a máte hotovo

Je to jednoduché a efektivní. Tak co, zkusíte to s námi?

komentářů

  • To by na té prodejně muselo fungovat. Připojení přes mobil zklamané, USB nereaguje a bluetooth se nespojí. Víc jsem nezkoušela, není čas a nejsou nervy. Drogerie Český Brod Teta

    • Dobrý den, děkujeme za zprávu, mrzí nás, že fotokiosek nefunguje správně. Samozřejmě sjednáme nápravu. Děkujeme ještě jednou a přejeme Vám pěkný den 🙂