CEWE Fotolab
CEWE FOTOKNIHA

Naučíme vás, jak na tvorbu CEWE produktů snadno a rychle!

Snažíme se, aby pro naše zákazníky byla tvorba CEWE FOTOKNIH co nejjednodušší. Proto kromě toho, že máme velmi jednoduchou aplikaci, tak pravidelně vysíláme online kurzy, které jsou zdarma a s bonusem navíc. Momentálně pro vás máme jednu vánoční specialitu, pojďte se podívat…

Naše online kurzy slouží k tomu, aby pro vás byla práce s programem pro tvorbu CEWE FOTOKNIH hračka. Pravidelně tedy děláme živá vysílání, na kterých se dozvíte, jak na to…

Objednací program

Práce s naším programem vám dává obrovské možnosti. Exkluzivita CEWE FOTOKNIH spočívá například v tom, že nemusíte využívat šablony. Nemáte proto žádná omezení a je opravdu jen a pouze na vás, jak bude vaše dílo vypadat. Naleznete v něm více než 10 000 různých klipartů, pozadí a designů. Navíc si kdykoliv můžete rozpracovaný produkt uložit a pokračovat třeba za týden.

K objednacímu programu nepotřebujete žádné jiné aplikace. Kromě tvorby knih v něm i upravíte fotky.

Program na sestavení CEWE FOTOKNIHY

Základní KURZY

Základní typy kurzů mají 6 úrovní a jsou zaměřeny různě. Ať už se chcete naučit o stylech CEWE FOTOKNIH, používat parciální lak, tvarovat fotografie, nebo vytvářet koláže. Zcela jistě si vyberete a naučíte se, co zrovna potřebujete.

Při vysílání máte k dispozici chat, takže v průběhu kurzu můžete klást ty nejzáludnější otázky, na které získáte ihned odpověď. 

Kurz SPECIAL

Před Vánocemi jsme se pro vás rozhodli vytvořit kurz SPECIAL, ve kterém se s námi můžete naučit sestavovat i jiné produkty, než pouze knihy. Ukážeme vám, jak na fotodárky, CEWE FOTOOBRAZY a CEWE KALENDÁŘE, včetně těch adventních. Tyto speciální kurzy jsou vám k dispozici jednou týdně, každý čtvrtek v období od října do prosince.

CEWE KALENDÁŘ
Naučte se s námi, jak snadno a rychle vytvořit kalendář podle vašich představ.

Video v knize?

Zní to nereálně, ale s CEWE FOTOKNIHOU to možné je. Do knihy můžete vložit video a z videa vybrat jakýkoliv okamžik, který se objeví v tištěné verzi. Navíc každému našemu zákazníkovi automaticky vytvoříme účet, ve kterém se mu uchovávají všechny objednávky. Pokud budete chtít knihu někomu poslat na mail, nebo třeba sdílet na Facebook, video se zde přehraje celé.

Online kurzy CEWE FOTOKNIHA

Dostanete od nás dárek

Ke každému kurzu od nás dostane bonus. Kromě toho, že jsou celé zcela zdarma vám ke kurzům spojených s CEWE FOTOKNIHOU přidáme poukaz na 200 Kč a k fotodárkůmCEWE KALENDÁŘŮM 15% slevu na nákup těchto produktů.

Pokud vám v průběhu kurzu unikne nějaká informace, nezoufejte, můžete se přihlásit i vícekrát za sebou. 

Termíny nejbližších kurzů naleznete tady. Na nic nečekejte, pro tvorbu vánočních dárků bude zanedlouho ten pravý čas. 

Adéla Kožinová

Přidat komentář