Výhody CEWE FOTOKNIHY

CEWE FOTOKNIHA
Aleš Reho: Vždy, když vidím na poličce hřbet CEWE FOTOKNIHY, hned mám chuť prohlédnout si fotografie svýxch dětí.
Ocenění TIPA

Formáty CEWE FOTOKNIHY

CEWE FOTOKNIHA XXL panorama

CEWE FOTOKNIHA XXL panorama

Desky: Tvrdá vazba

 • Prostoru pro Vaše oblíbené vzpomínky
 • Ideální pro panoramatické snímky
 • cca 38 x 29 cm
od 1.399,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA XXL na výšku

CEWE FOTOKNIHA XXL na výšku

Desky: Tvrdá vazba

 • Pohodlné sestavení
 • Vhodné pro fotografie z cestování
 • cca 28 x 36 cm
od 1.399,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA XL

CEWE FOTOKNIHA XL

Desky: Tvrdá vazba

 • Perfektní pro velké fotografie
 • Nyní až 178 stran
 • cca 30 x 30 cm
od 999,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA velká A4 panorama

CEWE FOTOKNIHA velká A4 panorama

Desky: Tvrdá vazba

 • Ideální pro krajinné fotografie
 • Individuálně navržená vazba
 • cca 28 x 21 cm
od 599,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA velká A4

CEWE FOTOKNIHA velká A4

Desky: Tvrdá vazba

 • Nejoblíbenější formát
 • Snadné sestaveni
 • cca 21 x 28 cm
od 449,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA čtvercová

CEWE FOTOKNIHA čtvercová

Desky: Měkká vazba

 • Ideální pro fotky z mobilu
 • Maximálně 98 stran
 • cca 21 x 21 cm
od 399,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama

CEWE FOTOKNIHA kompakt panorama

Desky: Sešit

 • Elegantní a kompaktní formát
 • Perfektní pro fotky z oslav či rodinných výletů
 • cca 19 x 15 cm
od 279,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA malá

CEWE FOTOKNIHA malá

Desky: Sešit

 • Vzpomínky v kabelkovém formátu
 • Jednoduché a rychlé sestavení
 • cca 14 x 13 cm
od 179,00 Kč*
CEWE FOTOKNIHA mini

CEWE FOTOKNIHA mini

Desky: Sešit

 • Naše nejmenší fotokniha
 • Maximálně 74 stránek
 • cca 15 x 11 cm
od 199,00 Kč*

🏆 CEWE FOTOKNIHA s oceněnou povrchovou úpravou 🏆

CEWE FOTOKNIHA s oceněnou povrchovou úpravou se zlatým a stříbrným efektem

Doplňte svou CEWE FOTOKNIHU o originální povrchovou úpravu se zlatým nebo stříbrným efektem

Typy vazeb

Vazby CEWE FOTOKNIHY

Typy papírů

Typy papírů

Jak snadno objednat CEWE FOTOKNIHU

Příběhy zákazníků CEWE FOTOKNIHY

Inspirujte se fotoknihami našich zákazníků

Knihy našich zákazníků
Cestování

Stovky knih od zákazníků - nechte se inspirovat

Rodina

Stovky knih od zákazníků - nechte se inspirovat

Svatba

Stovky knih od zákazníků - nechte se inspirovat

Příroda

Stovky knih od zákazníků - nechte se inspirovat

Hobby

Stovky knih od zákazníků - nechte se inspirovat

CEWE FOTOKNIHA PURE

Moje CEWE FOTOKNIHA – jako fotosvět vyrobený z digitálních obrázků

Fotokniha je v dnešním digitálním světě obrázků skutečným hmatatelným zážitkem. Jde o opravdovou knihu z Vašich fotografií a videí. Přenese Vás zase zpátky ke všem krásným vzpomínkám. Je úplně jedno zda jde o cestovní fotoknihu, dokumentaci Vašich zálib a koníčků nebo dokonce o závěrečnou práci – fotoknihy jsou originální a osobní, přesně tak jako Vaše fotografie v nich.

 

Nechte se inspirovat našimi nápady na fotoknihy:


 • Svatební album
 • Album naší rodiny
 • Album dítěte
 • Kronika
 • Fotokniha z dovolené
 • Fotokniha z Vánoc
 • Cestovní deník
 • Kuchařka
 • Kronika mazlíčků

 

Krok za krokem k fotoknize


Jak to funguje?


 1. Výběr formátu
 2. Správný počet stran
 3. Rozhodnout se pro design
 4. Třídění fotografií a složek
 5. Nahrát fotografie
 6. Umístit vybrané fotografie
 7. Sestavit individuálně stranu po straně
 8. Doplnit popisky
 9. Vložení videí s QR kódem
 10. Kontrola hotového díla
 11. Poslat knihu do výroby
 12. Po několika dnech už budete držet svou vlastní CEWE FOTOKNIHU pevně v rukách

Vyzkoušejte si veškeré funkce při tvorbě a hrajte si s obrázky – fotografie můžete jednoduše přetahovat na pracovní plochu ve fotoknize a zkoušet různá umístění. V programu můžete fotografie libovolně přesouvat a otáčet, dokud nenajdete to správné místo. Bezplatný program pro snadné objednávání Vám nabídne i spoustu šablon k rozvržení fotografií. A pokud si nevíte rady, určitě se přihlaste do našeho online kurzu, ve kterém Vás naučíme sestavovat fotoknihy a další fotodárky z pohodlí domova. Prozkoumat můžete samozřejmě i různé videonávody, které Vám pomohou při tvorbě zajímavých dvoustran.

 

Sestavení fotoknihy pomocí funkce „Asistent“

Pokud nemáte tolik času na tvorbu fotoknihy, můžete v programu využít funkci „Asistent“. Tato funkce vytvoří kompletní návrh celé fotoknihy přesně podle Vašich instrukcí. Malý tip: Vyberte si fotografie předem a uložte je všechny pohromadě do jedné složky.

 

Jak připravit své digitální fotografie pro tvorbu fotoknihy?

V dnešním světě digitálních fotografií máme nespočetně možností, jak upravit a měnit své fotografie – z jakékoliv momentky dokážeme udělat malé mistrovské dílo. Vždy je lepší pro návrh fotoknihy používat původní fotografie z fotoaparátu a upravovat je, např. pomocí různých filtrů, až přímo ve fotoknize. Fotografie, které upravujete přímo v online aplikacích jako je například Instagram, mohou mít daleko menší rozlišení než originál. Při sestavování fotoknih je vždy výhodou mít fotografie nahrané v jedné složce.

 

Jaký formát fotoknihy je nejvhodnější?

Správné zachycení nálady při nějaké příležitosti je velké umění, které pak snadno doladíte v našem programu. Výběr a rozmístění fotografií, odpovídající poměr stran, to vše by mělo záviset na Vašich zkušenostech a na důležitosti daného tématu fotoknihy. Přizpůsobte si CEWE FOTOKNIHU konkrétní události:

Svatební fotokniha vypadá lépe ve formátu na výšku. Tento formát dokonale podtrhne portréty nevěsty či společné snímky novomanželů.

Za univerzální formát pokládáme čtvercovou fotoknihu XL, do které snadno umístíte panoramatické fotografie klidně i na celou dvoustranu.

Pro fotografie moří, jezer a hor je připraven exkluzivní formát XXL panorama, ve kterém panoramatické snímky krajin získají úplně jiný rozměr.

Vyzkoušejte si náš jednoduchý program, jak vypadají Vaše fotografie v různých formátech a velikostech fotoknihy. Postupujte při tvoření tak, aby celkový vzhled fotoknihy vždy lahodil Vašemu oku.

 

Mohu si svoji fotoknihu uložit jako projekt a pak se k ní znovu vrátit?

Nic není ztraceno. Každý návrh fotoknihy si v programu můžete samozřejmě uložit a vrátit se k němu, až budete mít více času. Váš projekt na Vás zaručeně počká několik dní i týdnů, dokud nedostanete nové nápady na zajímavé dvoustrany. Samozřejmě díky uloženému projektu máte i možnost fotoknihu objednat po čase znovu a znovu.

 

Jsou všechny fotografie a obrázky na správném místě?

Jste spokojení se svým dílem? Potom tedy stačí jeden klik a můžete fotoknihu objednat.

U CEWE můžete své snímky nahrát přímo online nebo dokonce rovnou z  cloudu. Pokud si v programu správně nastavíte v možnostech zdroje fotografií, můžete vesele nahrávat fotografie rovnou z Facebooku, Instagramu, Flickru či Google +. Brzy poté už budete držet své vzpomínky pevně ve svých rukou. A pokud budete chtít Vaši fotoknihu darovat svým přátelům či příbuzným např. jako dárek k narozeninám, jednoduše pak svou uloženou fotoknihu znovu otevřete a objednáte.

 

Jak rychle mi bude moje CEWE FOTOKNIHA doručena?

Vždy po nahrání a zpracování fotoknihy můžete rovnou přejít do objednávacího procesu Vaší fotoknihy. Vaše fotografie budou přeneseny na papír a svázány či slepeny do skutečné knihy. Fotokniha bývá v poštovní schránce či na Vaší oblíbené prodejně nebo výdejním místě během dvou dnů od doručení potvrzovacího emailu o vyhotovení Vaší zakázky. Zpravidla menší formáty fotoknih, které se vyrábí pomocí digitálního tisku, doručujeme rychleji než např. XXL formáty, u kterých se fotoknikha zpracovává klasickou osvitovou metodou na fotopapír. Tyto formáty potřebují zvláštní péči, a proto mají delší dodací lhůty.

 

Užitečné tipy a rady

Vaše dobrodružné fotografie z cest po celém světě či krajinné snímky vždy lépe vyniknou v panoramatickém formátu CEWE FOTOKNIHY. Naopak pro portrétní fotografie a kroniky využijete více čtvercový formát. Ať už si vyberete jakýkoliv Vám blízký formát, zaručujeme Vám vysoce kvalitní tisk, šetrný k životnímu prostředí. CEWE FOTOKNIHA je produkt té nejvyšší kvality a získala už řadu ocenění.

Všechny Vaše kreativní nápady můžete zpracovat pomocí programu, který je ke stažení ZDARMA. Na našem webu najdete i mnoho zajímavých videonávodů nebo přímo galerii fotoknih vyrobených našimi skutečnými zákazníky. V galerii fotoknih zaručeně načerpáte mnoho zajímavých nápadů na zpracování. A pokud si s čímkoliv nevíte rady, zavolejte nám. Zákaznické centrum je tu pro Vás 7 dní v týdnu. Rádi Vám pomůžeme.

 

Sestavení fotoknihy přímo v mobilní aplikaci CEWE FOTOSVĚT

Chcete Vaši CEWE FOTOKNIHU vytvářet i na cestách? S tím Vám pomůže naše aplikace zdarma. S touto aplikací můžete vytvářet fotoknihy téměř kdekoliv a využít tak fotografie přímo z Vašeho telefonu. Do fotoknih můžete vkládat i videa. Tato funkce je dostupná jak v aplikaci, tak i samozřejmě v programu.

 

100% garance vrácení peněz

CEWE FOTOKNIHA je produkt nejvyšší kvality. Celých 99% našich zákazníků od nás odchází s úsměvem a pravidelně se za námi vrací. Pokud se však stane, že nebudete s fotoknihou z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete ji do 7 dnů od zaplacení vrátit a my Vám vyplatíme 100% částky zpět.

 

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

Každým rokem pořádáme soutěž CEWE FOTOKNIHA roku. Zapojte se i Vy se svou fotoknihou. Je to jednoduché. Stačí vytvořenou fotoknihu přihlásit do 30 dnů od odeslání do výroby. Soutěžíme o hodnotné ceny. Budete odměněni už za samotné přihlášení fotoknihy. Každý měsíc vyhlašujeme dva výherce, které odměníme, a zároveň automaticky postupují do Velkého finále. Jednoho vyhlašuje VIP porota a druhý je vítězem online hlasování na soutěžním webu. Přihlášením fotoknihy do soutěže i samotným hlasováním v soutěži přispíváte na dobročinné účely.

 

Sdílení fotoknihy

Vaši objednanou fotoknihu můžete sdílet se svými blízkými na sociální síti Facebook. Pochlubte se svým dílem ostatním. Po přihlášení do svého účtu kliknete jednoduše na tlačítko „Moje galerie“ a objeví se Vámi objednaná fotokniha, u které najdete ikonku Facebooku. A je hotovo!

 

Sestavení na prodejnách

Pokud si nevíte rady se sestavením fotoknihy a potřebujete pomoct či poradit. Můžete se samozřejmě obrátit na odborníky na našich prodejnách FOTOLAB. Naši prodavači Vám velice rádi pomohou sestavit Vaši fotoknihou z donesených fotek přímo na prodejně.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.