Online kurzy

Online kurzy

Navrhování CEWE FOTOKNIH, kalendářů a jiných dárků? Od teď levou zadní!

Naučte se sestavovat krásné knihy jako profík! V našich bezplatných kurzech se během 60 minut naučíte snadno vytvářet vlastní CEWE FOTOKNIHY, ať jste začátečník nebo pokročilý. Budeme se vám naplno věnovat a předáme vám praktické tipy a nápady, co se do vás vejde. Navíc v průběhu kurzu můžete klást zapeklité otázky, na které získáte ihned odpovědi.

Neváhejte a posuňte svou laťku o úroveň výš.

Důležitá zpráva

Na chvíli se odmlčíme, abychom vás už brzy mohli přivítat v modernějším novém kabátě. A že se máte na co těšit, na to vemte jed.

Těšíme se na vás v novém
Hana & Adolf

Ohlasy účastníků online kurzů

Milí školitelé,
děkuji moc za dnešní kurz pro začátečníky, který byl naprosto skvělý, jen pro mě "stařenku" velmi rychle ukončený. Nechtěla jsem vyplňovat dotazník, dokud se mluvilo, trpělivě jsem čekala, až pan asistent domluví a asi to chtělo můj rychlejší odpich.
O možnosti fotoknihy jsem se dozvěděla od své chytré dcery, která netuší, že zrovna ona s manželem by měla dostat jako dárek fotoknihu se svatebními fotkami.

Moc děkuji, bylo to skvělé,
J. Oplová
Dobrý den,
děkuji za dnešní skvělý kurz na vychytávky při sestavování fotoknihy.

S pozdravem
Lada Kollmannová
Dobrý den,
děkuji za zajímavý on-line kurz a několik zajímavých tipů, které určitě využiju.

S pozdravem,
M.Z.
Dobrý večer,
. Vaše kurzy jsou poučné,jen tak dál!! :-)

S pozdravem
Pavla Radičová
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.