CEWE FOTOLAB

5 důvodů proč mít v telefonu aplikaci CEWE FOTOSVĚT

Aplikace CEWE FOTOSVĚT. Možná jste o ní už slyšeli – víte ale, co vše s ní dokážete vytvořit, kolik času vám dokáže ušetřit a proč byste ji měli mít v telefonu?

Máte v telefonu povedené fotografie, které by stálo za to zhmotnit? A úplně nejlíp bez čekání? Appka CEWE FOTOSVĚT je přesně pro vás.

1. Objednávejte kdekoli a kdykoli

Pošlete pohled s vlastní fotkou přímo z mobilu, nebo si vytvořte fotoknihu odkudkoli a kdykoli vás jen napadne. Ležíte na pláži pod slunečníkem, nebo si dáváte relax u oblíbené limonády? Jediné co potřebujete je telefon plný vašich nejlepších fotek a naše aplikace.

Aplikace CEWE FOTOSVĚT i na pláži

2. Fotky v aplikaci doladíte

Nemusíte mít několik aplikací, ale pro základní úpravu fotek vám poslouží i ta naše. Pokud do připravované CEWE FOTOKNIHY v aplikaci vkládáte zcela surové fotky, můžete je doladit pomocí jednoho z několika předpřipravených filtrů.

CEWE FOTOSVĚT - POHLED Z TELEFONUČtěte také: Pohled z dovolené jednoduše a rychle přímo z telefonu!

 

 

3. Tvoříte z fotek, které máte v telefonu

Nemusíte fotky přetahovat z foťáku do počítače, přesouvat ve složkách. Můžete použít jen ty, které jste na váš chytrý telefon vyfotili. Pokud chcete fotky z fotoaparátu, tak je to nejmenší si je stáhnout do telefonu a použít v naší aplikaci.

CEWE FOTOSVĚT

Věděli jste, že aplikaci najdete na Google Play i na App Storu?

4. „Order at home“ aneb Než přijedete z výletu, fotky budete mít připravené

Nechce se vám opravdu na nic čekat? Neradi ztrácíte čas? Vyberte si fotky doma a na prodejně je už jen vytiskněte na našem fotokiosku pomocí kódu, který vám naše aplikace vygeneruje. Je to tak jednoduché!

5. Víc produktů na jednom místě

Pohlednice, CEWE FOTOKNIHA, kryt na telefon, fotodárky, nebo klasické fotografie? Máte na výběr z několika produktů a to vše v jedné aplikaci.

Ještě naši appku nemáte? Klikněte sem a zdarma si ji stáhněte, ručíme vám totiž za to, že minimálně na dovolené se vám bude hodně hodit. Krásné léto, váš CEWE FOTOLAB <3

Adéla Kožinová

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký objektiv vlastníte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták