CEWE FOTOLAB
cewe fotokniha, fotokniha, rodina

Víte, co je kronika roku? Především krásná tradice

Kronika roku – to je skvělý způsob, jak zachovat vaše společně strávené chvíle napořád. A co je důležitější než vaše vzpomínky, které vám nikdo nevezme?

CEWE FOTOKNIHA

Vytvářet každý rok kroniku roku je krásná tradice. Nejenže vaše vzpomínky nikdy nezapadnou, ale budete si je moci připomenout, nebo se jimi pochlubit kdykoliv a kdekoliv.

Krásná tradice

Každý den zažíváme spoustu běžných situací, ale během roku nastávají i ty výjimečné – narozeniny, oslava výročí, promoce, rodinné výlety, Vánoce… je spousta okamžiků, co si zaslouží uchovat.

CEWE FOTOKNIHY

Na vytvoření CEWE FOTOKNIHY jako kroniky roku se nejlépe osvědčil formát XXL, který je dostatečně veliký a čtvercový o rozměrech 30x30cm. Díky tomu, se v něm skvěle umisťují fotografie jak na výšku, tak na šířku.

Zvolit vhodný typ papíru pro vaši jedinečnou kroniku roku záleží na vašem vkusu, my vám můžeme všemi deseti doporučit fotopapír mat nebo fotopapír lesk.

vazba, fotokniha

Fotografie neztratí nic na své autentičnosti a navíc jistě oceníte, že se z vaší fotografie neztratí ani kousek, tak jako u klasické knižní vazby.

Tento typ papíru je vhodný například pro panoramatické fotografie. A navíc vydrží opravdu navěky 😉

Udělejte z vytvoření kroniky tradici

Každá vámi vytvořená kronika roku za uběhlý rok bude mít v knihovně své místo a za pár let budete mít krásnou sbírku. cewe fotokniha, fotokniha, knihovna

Není nad to, když se sejde celá rodina a třeba za dlouhých zimních večerů společně vzpomíná na nejzajímavější a společně strávené chvíle.

A nezapomeňte na výhody:

Inspirujte se fotoknihami našich zákazníků.
A pokud přihlásíte svou fotoknihu také do Soutěže o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU roku 2020, můžete hrát o hodnotné ceny.

Svojí účastí v soutěži navíc podpoříte dobrou věc. Za každou vaši přihlášenou CEWE FOTOKNIHU věnujeme 25 Kč nadačním fondům Pink Bubble a Sue Ryder.

 

 

 

 

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký objektiv vlastníte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták