CEWE FOTOLAB

Užijte si ještě více zábavy s Instaxem !

Fotoaparáty Instax jsou tu pro vaši zábavu. A s novými barevnými fotopapíry a skvělými nápady na využití instax fotek si jí můžete užít ještě víc!

instax
Fotoaparáty Instax pro okamžitou fotografii v polaroidovém stylu se staly fenoménem a baví se s nimi děti i dospělí. Ať už používáte roztomile zaoblený model Mini 8, stylovější Mini 70 nebo Instax 90 Neo Classic v retro stylu, zbystřete.

instax

Nově totiž můžete sáhnout nejen po klasických fotopapírech s bílým rámečkem, ale také po fotopapírech s hravým designem.

typy instax papírů

instax_mini_film_rainbow

A když už dáte své kreativitě prostor přímo při focení, pohrajte si i s hotovými fotkami a dejte jim další rozměr. Využijete radši speciální album dělané přesně na Instax fotky nebo se rozhodnete pro některý z těchto nápadů?
instax

Použíjte Instax fotky pro vytvoření deníku z cest, kuchařky, nástěnné dekorace, originální jmenovky… Oživte jimi svůj deníček, milostný dopis nebo svatební oznámení.

album na insttax

Speciální album na instax fotky má fólie s přesnými rozměry pro formát mini. A stejně crazy barvy, jako samotné Instax  fotoaparáty.

Barevné fotopapíry, alba, nebo třeba brašnypopruhy pro váš Instax najdete v nabídce FOTOLAB, která se neustále rozrůstá o nové a nové produkty.

Helena Piwowarcziková

komentář

  • Malinké fotky,nemožnost přibližovat a kvalitně upravit,filtry jsou tak pro děcka na párty.A hlavně fotky vychází hrozně draho oproti jiným systémům.

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jak nakládáte se svými fotkami z dovolené?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták