CEWE FOTOLAB

Jak uchovat vzpomínky ze svatby?

Svatební sezona je v plném proudu a mnoho z vás si klade otázku, jak nejlépe archivovat drahocenné vzpomínky na jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Jdeme se na to podívat!

Nalijte si sklenku dobrého vína a prožijte příjemné chvíle u listování něčím hmatatelným, něčím, kde kouzlo okamžiku vynikne na kvalitním fotopapíře a co bude sloužit ještě dlouho dalším generacím – řeč je o CEWE FOTOKNIZE.

Ta nejlepší z nejlepších si zaslouží viset
na zdi

Pokud fotí profesionál, je na výběr velké množství krásných portrétních stylizovaných záběrů. Ten nejhezčí může zdobit zdi vašeho společného domova.

Nadčasový design rámovaného fotoobrazu s paspartou vás určitě nezklame.

Brilantní fotografie pro všechny svatebčany

Každý ze svatebčanů může dostat na památku spolu s poděkováním balíček těch nejhezčích záběrů.

Běžné formáty, matné a lesklé povrchy zná dnes již určitě každý. Co by ale mohlo zaujmout, je netradiční Retro prints.
Na výběr máte 3 balení – po 16, 24, nebo 32 fotografiích, využít můžete i efektní parciální lak, a navíc každou sadu dostanete zabalenou v originální krabičce.
I Mini prints mohou sklidit velký ohlas. Ty nejlepší 3-4 záběry z onoho dne na jedné retro kartě jako krásná připomínka svatby pro všechny nejbližší, rodinu a kamarády.

Fotokniha, největší perla

Zcela jistě největší perlou a průvodcem celým slavnostním dnem je již zmiňovaná CEWE FOTOKNIHA z vaší svatby.

Pro tuto jedinečnou chvíli doporučujeme XL formát, který si takto výjimečná událost zaslouží. A lesklý fotopapír, který se vyznačuje vysokým detailem kresby, výjimečnou hloubkou a sytostí barev. Lesklá i matná forma fotopapíru je zpracována technologií Lay Flat s plochou vazbou, takže vaše snímky umístěné přes celou dvoustranu nezaniknou ve hřbetu a mají tak možnost naplno vyniknout.

Luxus takového fotoknihy podtrhne povrchová úprava se zlatým nebo stříbrným efektem. Pozlatit tak můžete texty a designové prvky na titulní a zadní stránce.
Lak je působivý jak na pohled, tak i na dotek.

Podle formátu a typu papíru můžete zvolit také druh vazby. Kromě klasické tvrdé vazby je zde pro elegantní a nadčasový vzhled plátno premium nebo kůže. Tyto dvě vazby jsou šroubované a zajistí tak dlouholetou stabilitu a klasický vzhled knihy. Nelze je však potisknout vaší fotografií.

Nevíte si rady s vytvořením knihy? Zkuste asistenta nebo nahlédněte do galerie a inspirujte se

V klidu vydechněte a nechte udělat prvotní návrh našeho chytrého CEWE ASISTENTA a ten si už jen dolaďte dle svého uvážení. Nebo jste kreativní duše a na výsledek máte jasný názor? Pak si vytvořte svou vzpomínku jen a jen podle sebe. Program na sestavení stahujte zdarma zde.

Ať tak nebo tak, můžete nahlédnout do galerie soutěže o nejhezčí CEWE FOTOKNIHU  a inspirovat se tak reálnými svatebními fotoknihami, které kouzlí život sám.

Více kusů, lepší cena

Řada z nás tiskne fotoknihy ve více kopiích, třeba pro rodiče. Již od 2 ks tak můžete využít množstevních slev. 

Balení knihy do sametového boxu

Dárkový box na CEWE FOTOKNIHU

CEWE FOTOKNIHU je možné objednat i včetně luxusní sametové krabice, která kopíruje formát knihy a povznese tak produkt zase o level výše.

Objednat dárkový box k vaší knize můžete ihned po vytvoření CEWE FOTOKNIHY v našem programu.

Martina Popelářová

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký objektiv vlastníte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták