Jak uchovat vzpomínky ze svatby?

Svatební sezona je v plném proudu a mnoho z vás si klade otázku, jak nejlépe archivovat drahocenné vzpomínky na jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Jdeme se na to podívat!

Nalijte si sklenku dobrého vína a prožijte příjemné chvíle u listování něčím hmatatelným, něčím, kde kouzlo okamžiku vynikne na kvalitním fotopapíře a co bude sloužit ještě dlouho dalším generacím – řeč je o CEWE FOTOKNIZE.

Ta nejlepší z nejlepších si zaslouží viset
na zdi

Pokud fotí profesionál, je na výběr velké množství krásných portrétních stylizovaných záběrů. Ten nejhezčí může zdobit zdi vašeho společného domova.

Nadčasový design rámovaného fotoobrazu s paspartou vás určitě nezklame.

Brilantní fotografie pro všechny svatebčany

Každý ze svatebčanů může dostat na památku spolu s poděkováním balíček těch nejhezčích záběrů.

Běžné formáty, matné a lesklé povrchy zná dnes již určitě každý. Co by ale mohlo zaujmout, je netradiční Retro prints.
Na výběr máte 3 balení – po 16, 24, nebo 32 fotografiích, využít můžete i efektní parciální lak, a navíc každou sadu dostanete zabalenou v originální krabičce.
I Mini prints mohou sklidit velký ohlas. Ty nejlepší 3-4 záběry z onoho dne na jedné retro kartě jako krásná připomínka svatby pro všechny nejbližší, rodinu a kamarády.

Fotokniha, největší perla

Zcela jistě největší perlou a průvodcem celým slavnostním dnem je již zmiňovaná CEWE FOTOKNIHA z vaší svatby.

Pro tuto jedinečnou chvíli doporučujeme XL formát, který si takto výjimečná událost zaslouží. A lesklý fotopapír, který se vyznačuje vysokým detailem kresby, výjimečnou hloubkou a sytostí barev. Lesklá i matná forma fotopapíru je zpracována technologií Lay Flat s plochou vazbou, takže vaše snímky umístěné přes celou dvoustranu nezaniknou ve hřbetu a mají tak možnost naplno vyniknout.

Luxus takového fotoknihy podtrhne povrchová úprava se zlatým nebo stříbrným efektem. Pozlatit tak můžete texty a designové prvky na titulní a zadní stránce.
Lak je působivý jak na pohled, tak i na dotek.

Podle formátu a typu papíru můžete zvolit také druh vazby. Kromě klasické tvrdé vazby je zde pro elegantní a nadčasový vzhled plátno premium nebo kůže. Tyto dvě vazby jsou šroubované a zajistí tak dlouholetou stabilitu a klasický vzhled knihy. Nelze je však potisknout vaší fotografií.

Nevíte si rady s vytvořením knihy? Zkuste asistenta nebo nahlédněte do galerie a inspirujte se

V klidu vydechněte a nechte udělat prvotní návrh našeho chytrého CEWE ASISTENTA a ten si už jen dolaďte dle svého uvážení. Nebo jste kreativní duše a na výsledek máte jasný názor? Pak si vytvořte svou vzpomínku jen a jen podle sebe. Program na sestavení stahujte zdarma zde.

Ať tak nebo tak, můžete nahlédnout do galerie soutěže o nejhezčí CEWE FOTOKNIHU  a inspirovat se tak reálnými svatebními fotoknihami, které kouzlí život sám.

Naučte se sestavit krásnou svatební knihu díky online kurzu zdarma

Online kurzy sestavení CEWE FOTOKNIHY

Pomoci vám také může zhlédnutí online kurzu pro začátečníky i pokročilé uživatele. Vše je zdarma a navíc na konci obdržíte slevový kupón na vaši CEWE FOTOKNIHU v hodnotě 200 Kč.

Termíny kurzů zde

Více kusů, lepší cena

Řada z nás tiskne fotoknihy ve více kopiích, třeba pro rodiče. Již od 2 ks tak můžete využít množstevních slev. 

Balení knihy do sametového boxu

Dárkový box na CEWE FOTOKNIHU

CEWE FOTOKNIHU je možné objednat i včetně luxusní sametové krabice, která kopíruje formát knihy a povznese tak produkt zase o level výše.

Objednat dárkový box k vaší knize můžete ihned po vytvoření CEWE FOTOKNIHY v našem programu.

Soutěžte a vyhrajte!

CEWE FOTOKNIHA roku - soutěž

Vaši knihu můžete přihlásit do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku.
Každý měsíc vyhrávají autoři dvou soutěžních knih poukazy v hodnotě 5000 Kč na CEWE fotoslužby a pozvánku do Velkého finále o nový Peugeot 308, dovolenou do Senegalu od Exim Tours, fotoaparáty a další ceny.

Více o soutěži najdete zde

Jak uchovat vzpomínky ze svatby?
Ohodnoťte prosím tento článek

Žádné komentáře, buďte první!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.