Slevový kód na FOTOLAB.cz

Slevový kód pro nás není cizím pojmem. Rádi děláme radost našim zákazníkům i tím, že jim šetříme peníze, a proto připravujeme speciální slevové akce, které komunikujeme výhradně přes náš web FOTOLAB.cz, v newsletterech, na blogu nebo na Facebooku.


Pokud se Vám nechce (nebo jednoduše nemáte čas) denně procházet náš web FOTOLAB.cz, zda tam není slevový kód na Vámi vyhlédnutý produkt, např. CEWE FOTOKNIHU nebo další fotoprodukty pak je nejjednodušší cestou, jak být v obraze, přihlásit se k odběru našich informačních emailů – úplně dole.

Ano, opravdu nejjednodušší cestou je přihlásit se k odběru newsletterů a být tak o všech speciálních slevových akcích FOTOLAB.cz včas informováni – přímo tak dostávat slevové kódy, ale i takový newsletter může skončit ve složce Spam a vy jej tak můžete lehce přehlédnout.

Aktuální slevy a akční nabídky FOTOLAB:

  • CEWE KALENDÁŘE – všechny formáty – sleva 25 % při použití kódu KAL25VSE. Platnost do 31. 1. 2017. 
  • Lednové slevy na fotoaparáty – sledujte naší akční nabídku fotoaparátů a vyberte si ten správný pro Vás.
  • Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku o skvělé ceny jako nové auto, dovolenou nebo fotoaparáty. Navíc jen za přihlášení od nás obdržíte slevový poukaz. Přihlašujte své knihy do 31. 1. 2017
  • Fotosoutěž Our world is beautiful (Náš svět je nádherný) – fotíte rádi? Chtěli byste poměřit své síly s fotografy z celé Evropy? Pak se přihlaste a hrajte o 1000 cen. Přihlašujte své fotografie do 30. 6. 2017
  • Další slevové kódy mohou získat členové FOTOLAB Klubu, po přihlášení. Členství v klubu je podmíněno pouze bezplatnou online registrací.

Zajímá Vás, jak uplatnit slevový kód? Slevové kódy se vkládají až v posledním kroku objednávky.

Samozřejmě nadále platí, že přehled všech slevových akcí naleznete na Akční podstránce FOTOLAB.cz.

Žádné komentáře, buďte první!

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.