Prodejna FOTOLAB - CEWE Central Kladno

Prodejna FOTOLAB - CEWE Central Kladno

Central Kladno,Petra Bezruče, Kladno, 272 01

731 142 171

prodejna421002@fotolab.cz 

Novinka!

 

Využijte naší služby na prodejně k vyfocení vás i dětí pro tyto účely. Obdržíte hned 4 tištěné fotografie a zašleme vám vybranou fotografii v elektronické podobě na příslušný úřad, kde budete doklad vyřizovat.

Akce prodejny
Provozní doba
Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

OC Central Kladno! I zde na Vás čekáme s originálními fotoprodukty z Vašich fotografií. Je libo CEWE KALENDÁŘ, CEWE FOTOKNIHU, CEWE FOTOOBRAZ, velkou fotografii nebo zdigitalizovat staré snímky či filmy. Využijte naší nabídky na jedinečný a originální dárek pro své blízké.

Central shopping center in Kladno! We are waiting to help you create original photo products from your photographs. Will you prefer a CEWE CALENDAR, CEWE PHOTOBOOK, CEWE WALL ART, a big photo or do you wish to digitize your old photos or films? Come and let us help you create an original gift for your close ones.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Skvělý výběr fototechniky na Kladně najdete jen u nás. Jsme připraveni uspokojit náročnost jakéhokoliv klienta. Jsme připraveni doporučit, nabídnout, vyškolit každého nadšence do focení!

A great selection of photo equipment in Kladno – only in our shop. We are ready to satisfy any client. We are ready to advice or train every photo enthusiasist!

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Fotografie z mobilu, tabletu, CD, flash disku, paměťové karty? U nás žádný problém. Navíc naše samoobslužné kiosky nabízejí řadu formátů a nápadů pro ty, kteří chtějí ukojit svou fotografickou vášeň hned.

Photographs from mobile, tablet, CD, flash drive, memory cards? No problem in our studio. Furthermore - our self-service kiosks offer a wide range of sizes and ideas for those, who want to satisfy their photographic passion.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna FOTOLAB - CEWE Central Kladno také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platba je možná hotově, platebními kartami, dárkovými poukazy FOTOLAB, dárkovými poukazy OC Central. Možný je také splátkový prodej.

You can pay cash, by credit cards, FOTOLAB gift cards, Central shopping center gift cards. Hire purchase is also possible.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna FOTOLAB - CEWE NC Metropole ZličínŘevnická 1, Praha 5, 155 21731 142 696