Prodejna CEWE FOTOLAB Central Kladno

Prodejna CEWE FOTOLAB Central Kladno

Petra Bezruče 3388, 272 01 Kladno

731 142 171

prodejna421002@fotolab.cz


Provozní doba
Pondělí 09:00 - 20:00
Úterý 09:00 - 20:00
Středa 09:00 - 20:00
Čtvrtek 09:00 - 20:00
Pátek 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Neděle 09:00 - 20:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna v Kladně se nachází přímo v OC central Kladno v ulici Petra Bezruče. Stavte se u nás, rádi vám pomůžeme sestavit a objednat CEWE FOTOKNIHU, fotokalendář, fotoobraz a další. Na prodejně najdete spoustu vzorových fotoproduktů, abyste mohli snadno porovnat papír fotoknihy či materiál fotoobrazu.

Central shopping center in Kladno! We are waiting to help you create original photo products from your photographs. Will you prefer a CEWE CALENDAR, CEWE PHOTOBOOK, CEWE WALL ART, a big photo or do you wish to digitize your old photos or films? Come and let us help you create an original gift for your close ones.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

V naší nabídce naleznete fotoaparáty všech kategorií, objektivy, fotobatohy a brašny, filtry, stativy, a mnohé další příslušenství. Vybrat si můžete i z široké nabídky fotoalb a fotorámečků. Prodejna slouží také jako poradenské centrum a výdejní/sběrné místo půjčovny fototechniky.

A great selection of photo equipment in Kladno – only in our shop. We are ready to satisfy any client. We are ready to advice or train every photo enthusiasist!

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na prodejně máte k dispozici 3 kiosky na okamžitý tisk, na kterých vám rádi na počkání zhotovíme např. průkazové foto. Z fotek v telefonu snadno a rychle vytvoříme přání, koláže, fotosety, kalendáře a další fotodárky. Využijte jakýkoliv ze dvou kiosků přímo na naší prodejně. Tiskneme fotky přímo z vašeho telefonu nebo dalších různých paměťových médií až do formátu 20 x 30 cm.

Photographs from mobile, tablet, CD, flash drive, memory cards? No problem in our studio. Furthermore - our self-service kiosks offer a wide range of sizes and ideas for those, who want to satisfy their photographic passion.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Central Kladno také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Kromě hotovosti přijímáme platební karty, šeky Sodexo a dárkové poukazy CEWE FOTOLAB. Dále je možné využít prodej na splátky od společnosti ESSOX a zakoupené zboží si u nás i pojistit.

You can pay cash, by credit cards, FOTOLAB gift cards, Central shopping center gift cards. Hire purchase is also possible.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB NC Metropole ZličínŘevnická 1, Praha 5, 155 21731 142 696