Prodejna FOTOLAB - CEWE IGY Centrum

Prodejna FOTOLAB - CEWE IGY Centrum

Pražská 1247/24, České Budějovice, 370 04

731 142 686

prodejna422006@fotolab.cz 

Novinka!

 

Využijte naší služby na prodejně k vyfocení vás i dětí pro tyto účely. Obdržíte hned 4 tištěné fotografie a zašleme vám vybranou fotografii v elektronické podobě na příslušný úřad, kde budete doklad vyřizovat.

Akce prodejny
Provozní doba
Pondělí 09:00 - 21:00
Úterý 09:00 - 21:00
Středa 09:00 - 21:00
Čtvrtek 09:00 - 21:00
Pátek 09:00 - 21:00
Sobota 09:00 - 21:00
Neděle 09:00 - 21:00

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Z nabízených služeb naší prodejny FOTOLAB IGY Centrum České Budějovice jistě oceníte poradenskou službu, kdy Vám personál prodejny ochotně poradí se zhotovením CEWE FOTOKNIHY, CEWE FOTOOBRAZU, CEWE KALENDÁŘE a jiných fotodárků z vlastních fotografií a jejich objednávkou. Inspirujte se širokou paletou fotodárků vystavených přímo na prodejně.

While visiting FOTOLAB in IGY shopping center České Budějovice you will surely appreciate our consulting services. Our staff will be glad to assist you with making CEWE PHOTOBOOKS, CEWE WALL ARTS, CEWE CALENDARS and other photo gifts from your photographs and with the order. Get inspired by the wide range of photo gifts displayed directly at the photo studio.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Nabízíme široký sortiment digitálních fotoaparátů a videokamer včetně příslušenství značek Olympus, Canon, Nikon, Panasonic, Sony, a Fujifilm. Odborný personál Vám rád poradí s výběrem. Dále nabízíme široký výběr fotorámečků a fotoalb.Zboží objednané přes e-shop FOTOLAB si můžete bezplatně vyzvednout u nás na prodejně.

We offer a wide selection of digital cameras and video cameras including accessories made by brands such as Olympus, Canon, Nikon, Panasonic, Sony and Fujifilm. Our professional staff will be happy to give you advice with the selection. We also offer a wide range of photo frames and photo albums. The products ordered via FOTOLAB e-shop can be collected in our photo studio for free.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Na prodejně Vám zhotovíme fotografie na počkání od velikosti 10 x 15 až po 20 x 30 cm. Na našich kioscích můžete tvořit i různé koláže, kalendáře, přání, vícedílné fotografie či filmové pásky. Jsme schopni Vaše fotografie vytisknout v průkazovém formátu nebo ve speciálním formátu, pokud např. vlastníte historický automobil a potřebujete fotografii do registru. Máte starou fotografii a potřebujete vyrobit kopii? Není problém, za pár minut si odnesete fotografii v požadovaném rozměru domů! Pokud fotografie nese známky poškození, jsme schopni po domluvě s Vámi i rekonstrukce a vylepšení fotografie pro tisk.

In our photo studio we will make your photographs sized 10 x 15 up to 20 x 30 cm while you wait. At our kiosks you can make varius collages, calendars, greeting cards, multi-part photographs or film stripes. We can print your photographs in ID size or in a special size, for example if you own a historical car and you need a photo for the register. You have an old photo and you need a copy? No problem, you will get it in requested size in a couple of minutes. If the photograph is damaged, we can reconstruct it before printing.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna FOTOLAB - CEWE IGY Centrum také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Parkování v okolí prodejny

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platba je možná hotově, platební kartou, dárkovými šeky FOTOLAB A SODEXO. Je možný i prodej na splátky u společnostI ESSOX. Fototechniku lze i pojistit u společnosti ERV.

You can pay cash, by credit card, FOTOLAB and SODEXO gift cards. ESSOX hire purchase is possible. We can also arrange the insurance of your photo equipment by ERV company.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna FOTOLAB - CEWE Jindřichův HradecKlášterská 144, Jindřichův Hradec, 377 01731 142 669
Prodejna FOTOLAB - CEWE Č.B.OD PriorLannova 22, České Budějovice, 370 01731 142 697
Prodejna FOTOLAB - CEWE Tábor9.května 2886, Tábor, 390 02731 142 666
Prodejna FOTOLAB - CEWE PrachaticeDolní brána 24, Prachatice, 383 01777 888 411
Prodejna FOTOLAB - CEWE PísekF.Šrámka 122, Písek, 397 01731 142 687