Ocenění TIPA
  Ocenění TIPA
  jsme získali za povrchovou úpravu na tvrdé vazbě CEWE FOTOKNIHY
  Více informací
  Superbrands
  Superbrands
  FOTOLAB získal ocenění Superbrands Česká republika 2018
  Více informací
  Kalendáře, nástěnné, plánovací, stolní a další
  Nástěnný kalendář
  Teď je ten správný čas na dárek pro sebe. Vytvořte si vlastní nástěnný kalendář z 13 oblíbených fotografií.
  od 249,00 Kč* Nástěnné kalendáře
  Příběh zákazníka CEWE FOTOKNIHY
  Příběh zákazníka CEWE FOTOKNIHY
  "Pomocí CEWE FOTOKNIHY se nám povedlo zachytit celý rok a všechny zážitky, které z něj máme." Říká o CEWE FOTOKNIZE Iveta Štyndlová
  Chci se inspirovat
  CEWE FOTOKNIHA velká A4 panorama
  CEWE FOTOKNIHA velká A4 panorama
  Sestavte si z vašich společně prožitých zážitků knihu. Panoramatický formát doladí jakékoliv téma.
  od 599,00 Kč* CEWE FOTOKNIHA
  Foto za akrylovým sklem, na plátno, na dřevo a další
  Foto za akrylovým sklem
  Foto za akrylovým sklem, na plátno, na dřevo a další
  Umělecké dílo přesně podle vašich představ, které vytvoříte z jedné vlastní fotky. Vyberte si jakýkoliv materiál.
  od 349,00 Kč* CEWE FOTOOBRAZY
  Pozvánka, narozeninové přání
  Pozvánka, narozeninové přání
  Vytvořte si originální pozvánky, svatební oznámení nebo pozvánku na oslavu. Připravené designy doladíte třeba zlatým efektem.
  od 79,00 Kč* CEWE PŘÁNÍ
  Fotografie
  Digitální fotografie
  Máte spoustu krásných záběrů z Vánoc a z hor, nezapomínejte na ně. Vyvolejte si všechny fotky, ať o vzpomínky nepřijdete.
  od 1,99 Kč* Objednat fotky
  Pexeso
  Pexeso
  Zahrajte si s dětmi pexeso vytvořené z vašich fotek. Připomenete si tak společné zážitky a znovu se nasmějete.
  od 199,00 Kč* Více her
  Hrnečky
  Hrnečky
  Nastartujte se každé ráno kávou či čajem z hrnku s oblíbenou vzpomínkou. Vyberte si jakýkoliv typ hrnku a přidejte designové prvky.
  od 199,00 Kč* Více hrnečků
  Kryty na mobilní telefony
  Výklopný krytSilikonový kryt tenkýPremium kryt
  Kryty na mobilní telefony
  Navrhněte si vlastní originální kryt, který nikdo nemá. Vyberte si materiál, design, fotku a je hotovo. Dokonale ochrání a doladí váš telefon
  od 499,00 Kč* Vybrat si kryt
  Art Prints
  Art Prints
  Originální dekorace a oblíbené fotky v jednom. Spoustu kreativních designů připravených jen pro vás. Jdeme tvořit.
  od 119,00 Kč* Objednat Art Prints
  Rámování
  Rámování
  Vyfotili jste krásnou zimní momentku? To chce zarámovat. Vyberte si jakýkoliv rám, aby ladil s vaším interiérem.
  od 738,00 Kč* Objednat rámování
  Objevte novinky našeho vylepšeného programu
  Objevte novinky našeho vylepšeného programu
  Získejte ZDARMA nejnovější verzi pro přípravu a objednání vašich vánočních dárků.
  Stáhnout program
  Bonusové výhody
  Ušetřete až 300 Kč
  S každou objednávkou šetříte svoje peníze. Už při objednávce nad 500 Kč získáte od nás 50 Kč k dobru. A když je váš nákup větší, ušetříte mnohem více. A to už se vyplatí.
  Chci ušetřit
  Ocenění

  Ocenění

  Získali jsme již mnoho ocenění. Svěřte svou fotozakázku nám. Máme zkušenosti a nejmodernější technologie.

  FOTOLAB.cz - CEWE FOTOSVĚT


  CEWE FOTOGRAFIE - kvalitní a krásné

  Základní informace

  Ročně vyvoláme přes 7 miliónů digitálních fotografií. Námi vytištěné fotky jsou ve vyšší kvalitě, než u běžných fotolabů. Provozujeme vlastní fotolaboratoř s nejmodernějším vybavením. Na tisk fotografií používáme pouze značkový fotopapír ve standardní a prémium kvalitě. Mohlo by Vás zajímat: digitální fotografie, fotosety, fotografie za akrylovým sklem, samolepky, magnetické foto, digitalizace filmů.


  Volná délka

  Váš digitální fotoaparát ukládá fotografie zpravidla v poměru stran 3:4, zatímco u běžného kinofilmu je to 2:3. Při využití dříve standardního papírového formátu (např. 10x15 cm) by Vaše digitální fotografie měly na okrajích zbytečné bílé pruhy. U vytištěných fotek automaticky upravujeme rozměry papíru tak, aby byla využita celá plocha.


  Velké formáty fotografií

  Kromě standardních formátů fotek vyvoláváme i velkoformátové formáty až do velikosti 50 x 75 cm. Vyvolané fotografie si můžete nechat poslat poštou nebo vyzvednout na nejbližší ze stovek fotosběren po celé ČR. CEWE FOTOGRAFIE jsou Vaše fotografie vytištěné na kvalitním papíře, aby vydržely po mnoho let stejně barevné a ostré jako by byly před chvílí vytištěny z naší fotolaboratoře.

  CEWE FOTOKNIHA - kniha z vlastních fotografií

  Základní informace

  Fotokniha je fotoalbum profesionálně vytištěných fotografií svázaných jako kniha. Využijte možnost vytisknout si tak například originální svatební fotoalbum, fotoknihu ze své dovolené či rodinné fotografie svých dětí. CEWE FOTOKNIHA je plná nádherných vzpomínek a je bezkonkurenčním originálním dárkem. Můžete si vybrat z mnoha formátů fotoknihy. Dobrým pomocníkem Vám budou i videonávody.


  Přehled formátů CEWE FOTOKNIHY

  Pokud chcete vidět všechny formáty vyskládány vedle sebe a získat tak rychlý přehled formátů a jejich cen, tak navštivte přímo kategorii CEWE FOTOKNIHA kde je vše přehledně graficky znázorněno a u jednotlivých typů CEWE FOTOKNIH se dozvíte i konkrétní rozměry v cm a další zajímavé informace.


  Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

  Nezapomeňte přihlásit svou CEWE FOTOKNIHU do soutěže CEWE FOTOKNIHA roku a hrajte s námi o nové automobil Peugeot! Více informací naleznete na soutěžní stránce Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku. Pokud ještě nemáte svou CEWE FOTOKNIHU, můžete se nechat inspirovat v Galerii CEWE FOTOKNIH - jedná se o CEWE FOTOKNIHY, které se účastnily soutěže v minulých letech.

  CEWE FOTOOBRAZY - originální obrazy z fotografií

  Základní informace

  Fotoobrazy a plakáty nejen z vlastních fotek až o velikosti 100 x 150 cm? Žádný problém, náš velkoformátový tisk fotografií inkoustovým plotrem přemění Vaše fotky na velké plakáty v neuvěřitelně kvalitě. Plakáty již od 39,- Kč nikde jinde ve foto kvalitě neseženete. Fotoobrazy FOTOLAB.cz dodají Vašemu bytu styl. Foto také vytiskneme na kvalitní malířské plátno, poté usadíme do odolného obrazového rámu z pravého dřeva. 100% ruční výroba obrazu zajistí kvalitní zpracování fotoobrazu. Na obraz je možné nasadit hned několik variant rámu. Velikosti obrazů můžete objednávat od 20 x 30 cm až do 90 x 160 cm.

  CEWE KALENDÁŘE - kalendář z vlastních fotografií

  Základní informace

  Chcete si vytisknout fotokalendář z vlastních fotografií? Vlastní kalendář 2016 vytvoříte velmi jednoduše pomocí naší aplikace přímo na svém počítači. V naší nabídce fotokalendářů naleznete nejen klasický stolní kalendář, ale též nástěnný, kalendář plánovací, kuchyňský a narozeninový. Originální fotokalendář pro Vás vytiskneme již od 99 Kč.

  CEWE FOTODÁRKY - osobní dárek z fotografií

  Základní informace

  Potěšte své blízké originálním fotodárkem. Ideální dárky pro babičku, pro dědu, pro rodiče, pro sourozence, ... Dokážeme Vám vyrobit pouzdro na Samsung Galaxy S3, iPhone 4 a iPad, které ochrání Vaše zařízení před nárazy. Dalším vhodným dárkem může být například hrnek s vlastní fotografií, tričko, taška přes rameno, polštář ve tvaru srdce, povlak na polštář, grilovací zástěra, vývěsní cedule, magnetické foto, foto na sklo, prostírání, sněhová koule, skleněné srdce, srdíčková koule, magnet na lednici, podtácky, puzzle, pexeso, zajíček, sob, medvídek, ovce, přívěsek se zvířátkem, mariášové karty, pokerové karty, dóza na svačinu, školní penál, samolepky, poznámkový blok, kasička, podložka pod myš, vizitky, zápisník - veškeré tyto fotodárky naleznete v dané podkategorii CEWE FOTODÁRKŮ.

  CEWE PŘÁNÍ - pro každou příležitost

  Základní informace

  Originální pohlednice nebo přání s vlastní fotografií? Žádný problém, v našem programu FOTOLAB Můj Fotosvět, pro Vaši pohodlnou objednávku, vložíte fotografii, vyberete vhodný motiv a odešlete nám ke zpracování a během 5 pracovní dní budete moci potěšit své blízké originální pohlednicí nebo blahopřáním.

  CEWE FOTO IHNED - fotografie na počkání

  Základní informace

  Potřebujete vytisknout své fotografie ihned? Navštivte naši značkovou prodejnu FOTOLAB.cz a využijte náš fotokiosek - CEWE FOTO IHNED, kde si můžete sami ihned vytisknout fotografii z donesené paměťové karty nebo mobilního zařízení. Veškeré další informace naleznete na stránce Vyvolání fotek na prodejnách.

  Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
  Další informace.