CEWE FOTOLAB

Tipy na dárky, díky kterým zachytíte nezapomenutelné chvíle s tím, koho milujete

Romantická večeře, víkend na zasněžených horách nebo neplánovaná cesta třeba do Milána nebo Paříže. Možností, jak si užít valentýnský svátek zamilovaných je celá spousta. Byla by ale škoda tyto momenty nezaznamenat nebo se s nimi nepotěšit se svými přáteli.

Canon EOS M100: s vyklápěcím displejem pro nejlepší selfie

Svátek zamilovaných patří dvojicím. A tak by to mělo být zachyceno i na fotografiích. Řešením je samozřejmě vyfocení selfie. To nejlepší vytvoříte s malou a stylovou bezzrcadlovkou Canon EOS M100 s vyklápěcím displejem, kterou lze navíc „obléknout“ do některého z devíti barevných obalů, takže bude vždy odpovídat vaší náladě i outfitu. Romantické fotky z ní můžete přes Wi-Fi a Bluetooth rovnou poslat na Facebook nebo Instagram, aniž by bylo potřeba je stahovat do počítače. Používání foťáku usnadňuje i dotykový displej, díky kterému je jeho ovládání stejně jednoduché jako na mobilu.

Canon SELPHY CP1300: vytiskněte si vlastní fotografie

Toužíte mít nové společné snímky na nočním stolku nebo na pracovním stole v zaměstnání? Nebo neustále u sebe v peněžence? Není nic snazšího, než si je hned po vyfocení vytisknout v profesionální kvalitě u sebe doma nebo třeba na zasněžené horské chatě. S růžovou (nebo bílou či černou) a prostorově nenáročnou fototiskárnou SELPHY CP1300 to zvládnete během minuty. Díky Wi-Fi lze tisknou přímo z fotoaparátu, telefonu nebo tabletu. Dokonce ani nepotřebujete zásuvku, protože SELPHY CP1300 si tam, kde není elektřina, vystačí s vlastní baterií. Při tisku si můžete vybrat například formát pohlednice nebo kreditní karty. K dispozici je i tradiční čtvercový formát typický pro Instagram, ke kterému vám Canon dodá i odpovídající fotopapír.

 

Canon PowerShot G9 X Mark II: vyfoťte se se spolu třeba na lanovce

Vyrážíte ve dvou na hory? Pak se vyplatí přibalit malý stylový kompakt v retro stylu, s kterým vytvoříte famózní portréty i nádherné snímky krajiny. Můžete ho ale vzít i na sjezdovku, protože díky rychlému zaostřování a stabilizaci budou fotografie vždy ostré. Romantické video natočíte ve vysoké kvalitě Full HD a díky Wi-Fi nebo Bluetooth ho stejně jako fotografie během chvíle můžete sdílet na sociálních sítích.

Irista: uchovejte si své digitální vzpomínky

Máte s vaší partnerkou či partnerem stovky fotografií, o které nechcete nikdy přijít? Pak je důležité je mít bezpečně a přehledně uložené. K tomu se hodí například cloudové úložiště irista, kam v češtině a zdarma můžete uložit až 15 GB dat. irista snímky inteligentně označuje podle obsahu – od západů slunce po sport, což zásadním způsobem zjednodušuje jejich vyhledávání. Do iristy se lze připojit prostřednictvím telefonu, tabletu nebo počítače. A když už prohlížení fotografií v digitální podobě nestačí, je tu možnost si z prostředí iristy objednat špičkovou fotoknihu.

Více o irista: https://www.irista.com/

[Zdroj: Tisková zpráva Canon]

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký objektiv vlastníte?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták