CEWE FOTOLAB

Potřebujete průkazové foto?

Průkazové fotky. Při pomyšlení na ně vás určitě napadne, že je to většinou vaše nejhorší fotka a ještě s ní musíte obíhat úřady. Je to tak? Ne s námi, máme pro vás totiž řešení- rychlé a příjemné!

49 prodejen po celé ČR

Co kdybychom vám řekli, že na kterékoli z našich 49 prodejen (které najdete po celém Česku) vás profesionálně vyfotíme a fotografie za vás můžeme zaslat i na úřad?

Vybereme tu nejlepší fotografii

Nemusíte se bát, fotek vytvoříme klidně víc a vybereme s vámi tu nejlepší. Všichni víme, jak to s průkazovými fotkami je a že není jednoduché vybrat tu nejvhodnější.

A k čemu by se vám mohlo foto hodit?

Nový školní rok a nové průkazky, vypršená platnost řidičáku, pasu, a nebo jste jen zvyklí nosit malé fotky vašich nejbližších v peněžence? Použít je můžete na cokoli.

Přehled všech CEWE FOTOLAB prodejen najdete kliknutím sem.

 

 

Fotku vám můžeme poslat i do e-mailu

Fotky vám vytiskneme, ale jako bonus je můžete mít i v digitální podobě! Vaše průkazovky vám z prodejny můžeme poslat na e-mail a nebo rovnou i na úřad pro tvorbu občanského průkazu, stačí když s námi vyplníte krátký formulář.

Tak se k nám stavte, zvládneme to během chvilky a budeme dělat vše pro to, abyste byli se svojí fotkou co nejvíce spokojení. Těšíme se na návštěvu. Váš CEWE FOTOLAB

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký dron byste si koupili?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták