CEWE Fotolab
Selfie z chytrého telefonu

Letní nápady na skvělé fotky na Instagram

Léto stále nekončí, tak proč si ho ještě pořádně neužít! Velmi oblíbený Instagram je výborný nástroj, jak se se svými letními zážitky podělit s přáteli i rodinou. Ve feedu si poskládáte všechny svoje důležité momenty i každodenní malé radosti. Dodejte feedu letní look s našimi tipy na zajímavé letní záběry.

Pokaždé, když postnete fotku na Instagram, sdílíte se svými sledujícími kousek sebe, svoje záliby, zážitky a důležité momenty. Přinášíme maloou inspiraci na foto nápady, které může každý snadno zařadit do svých letních dní a užít si tak spoustu zábavy. Vyzkoušejte některé z nich a nejlepší fotky přidejte do svého letního Instagram feedu.

1. Sportovní výkony

V létě se rádi věnujeme vodním sportům a sportovním aktivitám s přáteli. Příště s sebou vezměte mobil a vyfoťte pár akčních, sportovních momentů. Jestli sportujete na vodě, nezapomeňte ochránit svůj telefon vodotěsným pouzdrem nebo obalem.

2. Nový úhel pohledu

Zaujměte své followery novou perspektivou. Stačí si trochu pohrát s prostorem a úhlem fotky, a vzniknou zábavné nápadité záběry, které zaručeně přitáhnou pozornost.

3. Oblíbené místo/aktivita

Každý z nás má oblíbené místo, kde se cítí dobře a pohodlně. Kde si odpočine od každodenních povinností. Ať už je to na zahrádce, na chatě nebo doma na balkóně. Ukažte i ostatním to vaše „happy place“. Stejně tak můžete ukázat svoje koníčky nebo oblíbenou činnost, které se v létě věnujete.

4. Flat lay

Zkuste si umělecky si vyhrát s vaším instagramovým postem. Uspořádejte vaše oblíbené předměty na podlaze nebo na stole a vyfoťte na fotoaparát záběr přímo shora. Flat lay je oblíbený způsob, jak ukázat svoje záliby.

5. Zaostřete na detaily

Malé věci tvoří život velkým… Podívejte se kolem sebe a zaměřte se na detaily okolo vás. Kapky rosy na stéble trávy, dekorace v okně chalupy nebo mušle na písečné pláži. Vytvoříte si tak mini vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet.

6. Vyprávějte příběh

Byli jste na výletě anebo na dovolené a přihodilo se vám něco zajímavého nebo nečekaného? Vyprávějte svým followerům váš dobrodružný příběh.

7. Něco jednoduchého, co vás reprezentuje

Vyberte věci, které o vás povědí, jací jste. Kdyby jste si měli vybrat tři věci, které vás charakterizují, které by to byly? Pod fotku popište vaši dovednost nebo oblíbenou knihu, či přemět u vás doma.

Přejeme vám hodně zábavy při tvoření a focení. Nezapomeňte své letní fotky označovat na Instagramu #cewecz #fotolabcz

Přidat komentář