CEWE FOTOLAB
Kryt na telefon s vlastní fotkou od CEWE

Kreativní tip: Kryt na mobilní telefon s vlastní fotkou a vzkazem

Ideální způsob, jak kryt na mobilní telefon odlišit od těch běžně dostupných, je vytvořit si svůj originální. Je to snadné a rychlé… a vůbec, pojďme na to!

Ukažte obdarovanému, že vám na něm opravdu záleží a darujte mu originální vánoční dárek. Při tvorbě krytu použijte osobní fotografii, připojte vzkaz a krásný jedinečný dárek je na světě.

Aby byl kryt podle vašeho vkusu, můžete využít různé kliparty a písma, které vám pomohou,a by byl kryt skutečně originální. Vytvořte dárek během 5 minut a udělejte obdarovanému život o trochu příjemnějším – chytrý telefon je koneckonců každodenním společníkem každého z nás.

Čtěte více – Inspirujte se vánočními kreativními tipy!

Zanechte osobní zprávu
Kryt na telefon s vlastní fotkou od CEWE

Pěkná fotka řekne více než tisíc slov. Protopoužijte spíše nenápadný design, třeba do spodní části a nechte vyniknout fotografii na krytu. Dejte pozor na to, aby design nepřekryl důležitou část fotky, jako třeba obličej. Navíc k textu můžete v našem programu přiložit srdíčko, které podtrhne váš vzkaz.

Kryt na telefon s vlastní fotkou od CEWE

Vymyslete, co byste chtěli obdarovanému vzkázat. Co třeba jen „Nejlepší máma na světě“, pokud zrovna darujete kryt mamince, vězte, že jí tím moc potěšíte. Nebo můžete kryt věnovat svému manželovi, přidejte klipart se srdcem nebo se vzkazem „miluji Tě“ .

Hrajte si s designem

Kryt na telefon s vlastní fotkou od CEWE

Program CEWE Fotosvět nabízí celou řadu doplňkových prvků – kliparty, texty, rámečky… Buďte kreativní: vytvořte vlastní zprávu, která zdůrazní podstatu vaší fotografie pomocí jednoduchých tvarů a ozdobných písem.

Tvarů máte v našem programu na výběr opravdu mnoho. Může to být srdce, čtverec, trojúhelník nebo třeba bublina. Na výběr máte také několik různých typů písma, takže vše můžete skloubit přesně podle vkusu obdarovaného tak, aby se mu hlavně dárek líbil.

Chci začít

komentářů

  • Dobrý den mohu si od vás koupit prosím za 400 Kč obal na mobil ví že je asi nevirabite ale byla bych ráda alespoň aby jste mi to udělala za těch 400 Kč napište mi prosím děkuji moc …….

    • Dobrý den, Váš dotaz prosím směrujte na zákaznický servis – info@cewe.cz nebo na telefonním čísle 272 071 108 nebo 272 071 220.
      Děkuji a přeji pěkný den
      Helena P.

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

CSC nebo zrcadlovka?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták