CEWE FOTOLAB

FOTOKURZ – Základy práce se zrcadlovkami Nikon

610x343_zaklady_zrcadlovkyFotokurz – Základy práce se zrcadlovkami Nikon

Včetně praktických cvičení fotografování.

Kurz je zaměřen na pochopení základních principů fotografování a zvládnutí ovládání fotoaparátu. Cílem je naučit se správně odhadnout vhodné nastavení a využít předností zrcadlovek Nikon. Kurzem Vás provedou profesionální fotografové a lektoři firmy Nikon. Cílem tohoto kurzu je naučit se ovládat fotografickou techniku Nikon a pochopit princip práce s hodnotami času nebo clony a efektivně využít další nastavení fotoaparátu. Dozvíte se, na co si dát pozor při fotografování rychle se pohybujících objektů, jak fotografovat při nízké hladině osvětlení a jak dosáhnout co nejlepších výsledků a přiblížit se profesionální fotografii. Po absolvování tohoto kurzu budete ovládat základy, na kterých budete moci stavět v kurzech pro pokročilé a naučíte se spolehlivě používat svoji digitální zrcadlovku Nikon.

Základy práce se zrcadlovkami Nikon 1
Základy práce se zrcadlovkami Nikon

Místa a termíny konání kurzu: 6. 10. 2015, EA Zámecký hotel Sychrov, 463 44 Sychrov

19. 10. 2015, HRAD STŘEKOV, Na Zacházce 844, 400 03, Ústí nad Labem 26. 10. 2015, Harmony Club Hotel, 28. října 170, Ostrava – Mariánské Hory Konkrétní lokality v jednotlivých městech připravujeme a informace budeme průběžně aktualizovat. OBSAH: 10:30 – 10:45 Příjezd účastníků, registrace 10:45 – 10:50 Základní seznámení s obsahem kurzu 10:50 – 11:50 Přednáška: Základy práce se zrcadlovkami NIKON 11:50 – 12:20 Občerstvení 12:20 – 15:20 Praktická část: Využití v praxi – nácvik a upevnění získaných znalostí 15:20 – 15:50 FOTOLAB.cz – fotografické a tiskové produkty 16:00 Závěr POČET ÚČASTNÍKŮ: 8 12 CENA: 990 Kč za osobu včetně DPH Pro členy FOTOLAB klub: Sleva 15% při zakoupení jakéhokoliv fotokurzu z nabídky FOTOLAB.cz V ceně kurzu:

Poukaz na CEWE FOTOKNIHU v hodnotě 800 Kč
Poukaz na FOTOOBRAZ v hodnotě 500 Kč

935x75_blog_detail_kurzy_klub_5 DOPORUČENÉ VYBAVENÍ: Kurz je určen pro uživatele techniky Nikon. Digitální zrcadlovka Nikon DX s plně nabitým akumulátorem, paměťová karta, objektiv, pokud vlastníte i externí blesk. Pro účastníky kurzu bez vlastního fotoaparátu je zajištěna možnost zapůjčení digitálních zrcadlovek a objektivů Nikon. Je však potřeba vzít si vlastní paměťovou kartu typu SD / SDHX / SDXC / CF. NÁROČNOST KURZU: Kurz je určen pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele. TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ: K vyzkoušení zde budou různé objektivy, převážně světelné objektivy s pevným ohniskem, macro a teleobjektivy. Dále bude možnost si vyzkoušet blesky Nikon.  

Zdeněk Muzikář

komentářů

 • Dobrý den,

  bude prosím do konce roku ještě nějaký kurz pro začátečníky (úroveň 1) v Královéhradeckém kraji ? Konkrétně pro začátečníky s fotoaparátem Nikon.

  Děkuji, Markéta B.

  • Debrý den,
   bohužel. Mezi podzimními termíny Hradec Králové není. Fotokurzy „Základy práce se zrcadlovkou Nikon“ budou na podzim probíhat v Pardubicích, Opavě, Jihlavě a v Mostu.
   Všechny letošní fotokurzy s možností filtrování podle místa, tématu atd. najdete zde: http://www.fotolab.cz/fotokurzy

   S přáním hezkého dne
   Filip Piwowarczik

 • Dobrý den. Velmi rád bych se zúčastnil kurzu “ Práce s Nikon…“ 5.5.2016. Jak se na něj mohu příhlásit? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, pane Lála,

   velmi nás těší Váš zájem o fotokurz Základy práce se zrcadlovkami a blesky Nikon. Bohužel, poptávaný fotokurz v Pradubicích, konaný 5.5.2016, je zcela vyprodaný. V případě, že by se nějaké místo uvolnilo, budeme Vás kontaktovat na uvedený e-mail.
   S pozdravem
   Piwowarcziková Helena

 • Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou zveřejněny další termíny fotokurzů a jestli by bylo možné kurz uskutečnit v Pardubicích?
  Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den,
   kompletní seznam termínů fotokurzů s Nikonem zveřejníme do konce týdne.
   Ale už teď vám mohu potvrdit, že v Pardubicích kurz bude. A to sice „Základy práce se zrcadlovkami a blesky Nikon“ – poprvé 5.5.2016 a potom na podzim. U podzimního termínu zatím neznáme přesné datum, ale bude to v rozmezí září-listopad.
   Doufám, že Vás tato zpráva potěšila 🙂
   Filip

 • Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli plánujete někaké další fotokurzy pro začátečníky, a když tak v jakém termínu, děkuji,

  • Dobrý den, zatím na termínech, tématech pro fotokurzy JARO-LÉTO 2016 pracujeme. Nové termíny budou pravděpodobně zveřejněny koncem ledna 2016, nicméně se objeví i fotokurzy pro začátečníky. Sledujte http://www.fotolab.cz. Zdeněk

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Čím fotíte nejraději?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták