CEWE FOTOLAB
Den dětí s FOTOLAB

Den, na který se těší všechny děti. Udělejte jim radost fotodárkem

Žádný rodič, tím spíše babička či dědeček, by neměl zapomenout, že svátek všech dětí se blíží mílovými kroky – je už 1. června! Máte vymyšlený dárek, který vykouzlí vaší ratolesti úsměv?

Den dětí s FOTOLAB

Ukažte na dítě, které nerado dostává dárky. S naším programem, který vám je k dispozici zcela zdarma, můžete svá zlatíčka potěšit dárky vskutku originálními a bude vám k tomu stačit chvíle vašeho času a  jedna povedená fotografie, třeba klidně jen z mobilu. Pojďte se sami přesvědčit, že opravdu pro každého máme něco…

Originální méďa pro štěstí i do postýlky

Medvídek s vlastní fotkou od FOTOLAB
Medvídek s vlastní fotkou.

Roztomilý 20 cm vysoký medvídek v tričku, na které můžete umístit svou fotku a třeba i vtipný klipart, je pěkným dárkem nejen pro batolata, ale třeba i talismanem pro štěstí, vhodným pro náctiletého potomka. Třeba jako ozdoba pracovního stolu na domácí úkoly nebo na tábor. Plyšový kamarád jde celý vyprat v pračce, aniž by došlo k poškození snímku.

Chci vytvořit

Skládáme puzzle

Puzzle s vlastní fotkou.
Puzzle s vlastní fotkou.

Má-li váš potomek domácího mazlíčka, určitě jej potěšíte vytvořením puzzle z fotky, na které je spolu s ním. Radost mu ale udělá i jeho vlastní fotka. S našim programem je to opravdu hračka, na počítači vám vytvoření originálního puzzle zabere doslova jen pár minut – opět stačí pouze jedna povedená fotografie. Puzzle A4 je dodáváno rozložené na 112 dílků v dárkové  krabičce s fotografií předlohy. Můžete si objednat rovněž velikost A3 s 266 dílky. Stejně balené Ravensburger puzzle, čítající 1500 puzzlíků je pak dárkem, který nejen příjemně zabaví i odrostlejší potomky, ale po složení se může stát i zajímavou dekorací pokoje.

Chci vytvořit

Hravý den s osobním pexesem

Pexeso s vlastními fotkami
Pexeso s vlastními fotkami

Chystáte v rámci dětského dne přátelský turnaj v pexesu? Pak je právě správný čas tenhle dárek objednat. Překvapíte nejen svého potomka, ale i všechny další hráče. Potřebujete k tomu 25 snímků, zachycující okamžiky, které stojí za to, aby si je váš potomek, případně další soutěžící, chtěli připomínat a měli z nich radost. Z připravených fotek během chvíle v našem bezplatném  programu stvoříte hru, která následně zabaví malé i velké soutěživce, 50 kartiček na kvalitním papíru je dodáváno v exkluzivní krabičce.

Chci vytvořit

Karty na prší

Hrací karty s vlastní fotkou.
Hrací karty s vlastní fotkou.

A co dělat, je-li váš potomek momentálně vášnivý karbaník, který obchází celou rodinu a žadoní o partičku prší? Potom mu vytvořte s pomocí jediné fotografie dokonalou hrací sadu, se kterou pak může ohromovat kamarády. Kdopak by se rád nepochlubil kartami s vlastním portrétem anebo třeba s fotkou tatínka, domácího mazlíčka či chalupy na jejich rubové straně. Autorská sada karet vám bude dodána v elegantní pevné průhledné krabičce.

Chci vytvořit

Srdeční záležitost – kryt na telefon

Kryt s vlastní fotkou od FOTOLAB
Kryt s vlastní fotkou.

Dosáhlo-li vaše zlatíčko už pubertálních let, nezbývá, než to vydržet…Pořád je ale vaše a máte ho rádi, a i když se tváří, že ne, bylo by mu líto, kdybyste si na něj s dárkem nevzpomněli. Potěšit jej můžete třeba novým a zcela originálním krytem na mobil. Ten si stejně jako ostatní dárky velmi snadno v našem programu nebo mobilní aplikaci vytvoříte, a nemusí to být jen z klasické fotografie. Například projevuje-li se vaše dítě umělecky, vytvořte mu kryt na mobil z jeho vlastních kreseb, koláží či snímků z koncertů. Stejně jako u všech ostatních fotodárků, fotky lze doplnit také o kliparty (výběr z nepřeberného množství pro různé příležitosti), dopsat na ní svůj text anebo ji třeba domalovat. Darujete mu tak skutečný kousek sebe.

Chci vytvořit

komentářů

Sledujte nás

Anketa

Čím fotíte nejraději?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták