CEWE FOTOLAB
Den dětí s FOTOLAB

Den, na který se těší všechny děti. Udělejte jim radost fotodárkem

Žádný rodič, tím spíše babička či dědeček, by neměl zapomenout, že svátek všech dětí se blíží mílovými kroky – je už 1. června! Máte vymyšlený dárek, který vykouzlí vaší ratolesti úsměv?

Den dětí s FOTOLAB

Ukažte na dítě, které nerado dostává dárky. S naším programem, který vám je k dispozici zcela zdarma, můžete svá zlatíčka potěšit dárky vskutku originálními a bude vám k tomu stačit chvíle vašeho času a  jedna povedená fotografie, třeba klidně jen z mobilu. Pojďte se sami přesvědčit, že opravdu pro každého máme něco…

Originální méďa pro štěstí i do postýlky

Medvídek s vlastní fotkou od FOTOLAB
Medvídek s vlastní fotkou.

Roztomilý 20 cm vysoký medvídek v tričku, na které můžete umístit svou fotku a třeba i vtipný klipart, je pěkným dárkem nejen pro batolata, ale třeba i talismanem pro štěstí, vhodným pro náctiletého potomka. Třeba jako ozdoba pracovního stolu na domácí úkoly nebo na tábor. Plyšový kamarád jde celý vyprat v pračce, aniž by došlo k poškození snímku.

Chci vytvořit

Skládáme puzzle

Puzzle s vlastní fotkou.
Puzzle s vlastní fotkou.

Má-li váš potomek domácího mazlíčka, určitě jej potěšíte vytvořením puzzle z fotky, na které je spolu s ním. Radost mu ale udělá i jeho vlastní fotka. S našim programem je to opravdu hračka, na počítači vám vytvoření originálního puzzle zabere doslova jen pár minut – opět stačí pouze jedna povedená fotografie. Puzzle A4 je dodáváno rozložené na 112 dílků v dárkové  krabičce s fotografií předlohy. Můžete si objednat rovněž velikost A3 s 266 dílky. Stejně balené Ravensburger puzzle, čítající 1500 puzzlíků je pak dárkem, který nejen příjemně zabaví i odrostlejší potomky, ale po složení se může stát i zajímavou dekorací pokoje.

Chci vytvořit

Hravý den s osobním pexesem

Pexeso s vlastními fotkami
Pexeso s vlastními fotkami

Chystáte v rámci dětského dne přátelský turnaj v pexesu? Pak je právě správný čas tenhle dárek objednat. Překvapíte nejen svého potomka, ale i všechny další hráče. Potřebujete k tomu 25 snímků, zachycující okamžiky, které stojí za to, aby si je váš potomek, případně další soutěžící, chtěli připomínat a měli z nich radost. Z připravených fotek během chvíle v našem bezplatném  programu stvoříte hru, která následně zabaví malé i velké soutěživce, 50 kartiček na kvalitním papíru je dodáváno v exkluzivní krabičce.

Chci vytvořit

Karty na prší

Hrací karty s vlastní fotkou.
Hrací karty s vlastní fotkou.

A co dělat, je-li váš potomek momentálně vášnivý karbaník, který obchází celou rodinu a žadoní o partičku prší? Potom mu vytvořte s pomocí jediné fotografie dokonalou hrací sadu, se kterou pak může ohromovat kamarády. Kdopak by se rád nepochlubil kartami s vlastním portrétem anebo třeba s fotkou tatínka, domácího mazlíčka či chalupy na jejich rubové straně. Autorská sada karet vám bude dodána v elegantní pevné průhledné krabičce.

Chci vytvořit

Srdeční záležitost – kryt na telefon

Kryt s vlastní fotkou od FOTOLAB
Kryt s vlastní fotkou.

Dosáhlo-li vaše zlatíčko už pubertálních let, nezbývá, než to vydržet…Pořád je ale vaše a máte ho rádi, a i když se tváří, že ne, bylo by mu líto, kdybyste si na něj s dárkem nevzpomněli. Potěšit jej můžete třeba novým a zcela originálním krytem na mobil. Ten si stejně jako ostatní dárky velmi snadno v našem programu nebo mobilní aplikaci vytvoříte, a nemusí to být jen z klasické fotografie. Například projevuje-li se vaše dítě umělecky, vytvořte mu kryt na mobil z jeho vlastních kreseb, koláží či snímků z koncertů. Stejně jako u všech ostatních fotodárků, fotky lze doplnit také o kliparty (výběr z nepřeberného množství pro různé příležitosti), dopsat na ní svůj text anebo ji třeba domalovat. Darujete mu tak skutečný kousek sebe.

Chci vytvořit

komentářů

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký dron byste si koupili?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták