Prodejna CEWE FOTOLAB Korso Karviná

Prodejna CEWE FOTOLAB Korso Karviná

Nádražní 1939/4a, 733 01 Karviná Fryštát

731 142 730

prodejna426009@fotolab.cz


Upozornění

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit, že naše prodejna je trvale UZAVŘENA.

 

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznické centrum 272 071 200.
Děkujeme za pochopení.

Tým CEWE

Provozní doba
Pondělí Zavřeno
Úterý Zavřeno
Středa Zavřeno
Čtvrtek Zavřeno
Pátek Zavřeno
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Fotodárky a fotografie

Fotodárky a fotografie

Naše prodejna se nachází v OC Karviná. Rádi Vám zhotovíme IHNED nejen průkazové fotografie, ale i klasické fotografie 10 x 15 až do formátu 20 x 30 cm ze všech paměťových médií i z mobilu. Máte možnost se nechat inspirovat vystavenými vzorky CEWE FOTOKNIH, CEWE KALENDÁŘŮ, CEWE FOTOOBRAZŮ a spoustou dalších fotodárků. Výhodou je členství v našem FOTOLAB klubu.

Our photo studio is located in the Karviná shopping center. We will be glad to make your ID photographs while you wait and also classical photographs sized 10 x 15 up to 20 x 30 cm from all your media or mobile phone. You can get inspired by our displayed CEWE PHOTOBOOK samples, CEWE CALENDARS, CEWE WALL ART and many other photo gifts. Membership in our FOTOLAB club is an advantage.

Zobrazit všechny fotoprodukty

Fotoaparáty a příslušenství

Fotoaparáty a příslušenství

Nabízíme Vám široký sortiment služeb a zboží. Naleznete zde kvalitní fotoaparáty renomovaných značek Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Fuji, z fotopříslušenství: objektivy, blesky, dalekohledy Nikon, stativy Manfroto, Vanguard, Hama, brašny Lowepro, Vanguard, filtry Hoya, Hama a mnoho dalšího. K veškerému sortimentu Vám poskytneme odborný výklad.

We offer you a wide selection of services and products. You will find high quality cameras made by renowned brands: Canon, Nikon, Olympus, Panasonic, Sony, Fuji. Photo accessories: lenses, flashes, Nikon telescopes, Manfroto tripods, Vanguard, Hama, Lowepro bags, Vanguard, Hoya filters, Hama and many more. We will provide professional presentation to all items.

Zobrazit všechny fotoaparáty
Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Okamžitý tisk fotografií na prodejně

Součástí služeb je vyvolání fotografií na počkání formátů 10 x 15, 13 x 18, 15 x 15, 15 x 20 cm ve vysoké kvalitě na našich kioscích přímo na prodejně a to nejen z digitálních médií, ale i mobilních telefonů. Kromě klasických fotografií je možné na počkání zhotovit průkazové fotografie.

A part of our services is developing photographs while you wait - sized 10 x 15, 13 x 18, 15 x 15, 15 x 20 cm in high quality at the self-service kiosks directly in our photo studio, not only from digital media, but also from mobile phones. Apart from classical photographs it is possible to make ID photographs while you wait.

Více informací o okamžitém tisku
CEWE foto ihned - vyvolání fotografií na počkání

Prodejna CEWE FOTOLAB Korso Karviná také nabízí

Bezbariérový přístup

Tisk fotografií na počkání

Poradenské centrum

Průkazové fotografie


FOTOLAB půjčovna

FOTOLAB půjčovna

V naší půjčovně fototechniky najdete vše od akční kamery až po pořádnou digitální zrcadlovku. Nabízíme příznivé ceny půjčovného a pokud se do 30 dnů od vrácení zapůjčené techniky rozhodnete pro její koupi, vrátíme vám poplatek za půjčku!

Zobrazit půjčovnu

Další služby prodejny

Platit u nás mužete hotově, platební kartou, dárkovými poukázkami. Lze sjednat i u nás na prodejně splátkový prodej od společnosti ESSOX.

You can pay, by credit card or gift cards. We can arrange hire purchase by ESSOX company in our photo studio.

CEWE FOTOKNIHA

Prodejny CEWE FOTOLAB v okolí

Prodejna Adresa Telefon
Prodejna CEWE FOTOLAB OC BredaU Fortny 49/10, Opava, 746 01731 142 306
Prodejna CEWE FOTOLAB FORUM Nová Karol.KarolínaJantarová 3344/4, Ostrava, 702 00731 142 780