CEWE FOTOLAB
FOTOLAB novinka Panasonic LUMIX TZ90

Nový kapesní ultrazoom Panasonic LUMIX TZ90

Do prodeje míří novinka od společnosti Panasonic – kapesní fotoaparát s 30x zoomem Leica, špičkovým obrazem a 4k videem.

Panasonic LUMIX TZ90
Panasonic LUMIX TZ90

Špičkový výkon do kapsy

Nový Panasonic LUMIX TZ90 je nástupcem TZ80. Stejně jako jeho předchůdce se řadí do kategorie kapesních kompaktů s velkým rozsahem zoomu. V novince se nachází 1/2,3″ MOS snímač s rozlišením 20,3 Mpx, opatřený 5osou stabilizací pro ostré snímky i za zhoršených světelných podmínek. TZ90, stejně jako předchůdce, zvládá 4k video 30sn./s, 3″ dotykový displej je nyní navíc otočný o 180°. Ostření je nyní bleskurychlé (až 0,1 sekundy) díky technologii DFD.Panasonic LUMIX TZ90

Pořizování selfies nebylo nikdy jednodušší

Pokud rádi pořizujete selfies, TZ90 si zamilujete! Díky dotykovému displeji, který lze vyklopit o 180° jsou selfies opravdová zábava. Díky dokonalé detekci obličejů a chytré samospoušti opravdu stačí pouze namířit a zmáčknou spoušť. Fotoaparát navíc nabízí možnost retušování a přidávání kreativních filtrů přímo ve fotoaparátu.Panasonic LUMIX TZ90

Neomezené možnosti manuálního ovládání

I přesto, že je LUMIX TZ90 kapesní fotoaparát, nabízí pokročilé možnosti ovládání, včetně fotografických režimů P,A,S,M, focení do formátu RAW, nebo dostatku ovládacích prvků a funkčních tlačítek přímo na těle fotoaparátu, tlačítka 4K PHOTO a tlačítka pro okamžitý start pořizování videa. Skvělou dostupnost všech funkcí a nastavení zajišťují také dva nastavitelné kruhové voliče – jeden na zadní straně fotoaparátu, druhý na prstenci objektivu.

4k se všemi svými výhodami

Fotoaparát pořizuje 4k video plné detailů. Velice užitečná je i funkce 4K PHOTO, díky které nezmeškáte žádný záběr.

<

Funkci 4K PHOTO bylo přiřazeno samostatné tlačítko na zadní straně TZ90.

Funkce Post focus a Focus Stacking

Funkce Post Focus po zmáčknutí spouště pořídí několik fotografií – každou zaostřenou na jinou část fotografie a uživatel si pak může vybrat tu nejlepší přímo ve fotoaparátu. Pomocí funkce Focus Stacking pak lze případně z pořízených fotografií složit jednu fotografii se 100% ostrým objektem, na který bylo ostřeno.

<

Wi-Fi pro snadné sdílení

Díky technologii Wi-Fi můžete pořízené fotografie okamžitě stáhnout do svého chytrého telefonu a sdílet je např. na sociálních sítích nebo fotoaparát ovládat chytrým zařízením na dálku.

LUMIX TZ90 WIFI

Panasonic LUMIX TZ90

Panasonic LUMIX TZ90

 

Nový Panasonic LUMIX TZ90 bude v prodeji od druhé poloviny června za doporučenou cenu 11 590,-.

komentářů

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Jaký z představených objektivů vás zaujal nejvíce?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták