CEWE FOTOLAB
Soutěž - zimní fotografie s CEWE FOTOLAB

Jaké jsou výsledky soutěže o nejlepší zimní fotografii?

Garantem naší zimní Instagramové soutěže byl fotograf Tomáš Holub, proto bylo samozřejmostí, že nám i pomůže vybrat výherce. U každé výherní fotky tedy najdete jeho komentář. Děkujeme, Tomáši!

Ještě před tím, než se podíváme na výherné fotografie, připomeňme si výhry a základní pravidla.

V čem soutěž spočívala?

Soutěžící měli přidávat fotografie, které souvisí jakýmkoliv způsobem se zadaným tématem.

Jaké jsou výhry?

1. cena: Bezdrátový reproduktor BOSE v hodnotě 3 590 Kč
2. cena: Slevová poukázka 1000 Kč na CEWE fotoslužby
3. cena: Raver Power Bank Polyd 20.000 mAh
4. cena: Slevová poukázka 500 Kč na CEWE fotoslužby
5. cena: Raver Power Bank Lion 6.600 mAh

A výherní fotografie za 3, 2, 1…

Překrásná krajina vysokých hor, blízko nebe. Z fotografie vyzařuje ticho a klid. Postava je výborným měřítkem a dokazuje, jak jsou hory veliké a rozlehlé. Nízká oblačnost zahaluje ostatní vrcholky a nutí diváka přemýšlet, co se schovává pod peřinou. Podmínky, které by si přál každý fotograf.

 

Pohádková, až snová atmosféra fotografie budí dojem, že pokračování příběhu o Červené Karkulce se natáčí v zimě. Malou hloubkou ostrosti se autorce povedlo dostat z fotografie všechny rušivé prvky, jemné poletování sněhu dokresluje krásnou zimní atmosféru.

Pohled dlouhým ohniskem a bez oblohy nutí diváka se soustředit pouze na poskládané stromy s jejich stíny a vnímat linie cest. Taková fotografie byla v soutěži ojedinělá – moc hezký nápad, více takových.

Humor a hravost se z fotografie často vytrácí. To ale není případ tohoto snímku. Možná se psímu příteli honí hlavou myšlenka „Fajn, mám kulicha … a co s ním teď asi mám dělat, aha?“, zároveň to ale vypadá, že kulich je běžnou součástí jeho oblečení, neboť dokonale ladí se srstí i částí obojku 🙂

Střídání teplých a studených linií vždy fotografii dodá na prostoru. Jakoby fotografie měla příběh a dávala nám naději, že i v mrazivém období může něco zahřát, že vše je v rovnováze. Pěkné světlo, pěkná kompozice.

Výběr těch nejlepších fotek byl opravdu těžký. Proto všem co se do soutěže zapojili moc děkujeme. Brzy pro vás nachystáme další. 

Přidat komentář

Sledujte nás

Odběr novinek

* povinné pole

Anketa

Čím fotíte nejraději?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Facebook

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Měsíčník FOTOLAB

Akční leták