Inspirace z vašich svatebních fotografií

Svatební fotokniha, fotoobrazy nebo poděkování

Inspirace z vašich svatebních fotografií

Prožili jste pohádkovou svatbu a vzpomínky na tento den se pomalu vytrácí? Tomu musíte zabránit. Pojďme společně uchovat svatební fotky a důležité momenty ve vašem životě. Vytvoříme z nich krásné fotoprodukty plné vašich fotek. Kdykoliv se můžete pochlubit svým svatebním dnem všem svým blízkým nebo si zútulnit své bydlení. 

Svatební CEWE FOTOKNIHA

Svatební CEWE FOTOKNIHA XXL (38 x 29 cm)

CEWE FOTOKNIHA XXL panorama

(38x29 cm)

Protože velké zážitky si zaslouží ten největší luxusní formát. Do tohoto formátu se na 178 stran zaručeně vejdou všechny fotky, nemusíte složitě vybírat menší počet. Navíc s fotopapírem uvnitř a koženou vazbou se zlatým efektem navrchu získáte opravdový skvost.

Svatební CEWE FOTOKNIHA XL (30 x 30 cm)

CEWE FOTOKNIHA XL

(30x30 cm)

Do tohoto čtvercového formátu poskládáte fotky jak na výšku, tak na šířku. Právě díky praktickému formátu je nejoblíbenější u našich zákazníků. Z 6 různých papírů si vybere každý. Přidejte tvrdou nebo plátěnou vazbu a budete mít všechny detaily celého dne pohromadě.

Zlatý, stříbrný nebo rose gold efekt pro svatební CEWE FOTOKNIHU

Zlatý, stříbrný nebo rose gold efekt

Speciálně pro vaše vzpomínky na svatební den jsme zařadili do nabídky výjimečné povrchové efekty. Zlatý, stříbrný a rose gold efekt lze přidat jak na tvrdou vazbu, tak na koženou a plátěnou. U kožené a plátěné vazby jsou dokonce zdarma. Na tvrdou vazbu můžete přidat i parciální lak, který je sice průhledný, ale dokonale zvýrazní barvy pod ním. Stáhněte si program a objevíte řadu připravených designů se svatební tematikou

Svatební fotoobrazy

Svatební foto na plátno

Foto na plátno

Stačí si vybrat jednu krásnou svatební fotku a my vám ji zvěčníme přímo na plátno, které natáhneme na dřevěný rám z českých lesů. Objednání vám zabere pár minutek. Materiál je velice lehký, snadno plátno přiděláte kamkoliv na zeď. Závěsný systém vám dodáme, nebojte se.

Svatební rámovaný fotoobraz s paspartou

Rámovaný fotoobraz s paspartou

Malé umělecké dílo z jedné fotky. Vy vyberete fotku a my k ní přidáme paspartu, sklo a dřevěný nebo kovový rám. Rám si můžete sladit s interiérem, do kterého obraz pořizujete.

Svatební foto na dřevě

Foto na dřevě

Pro milovníky přírodních materiálů tu máme jinou nabídku. Vaše zážitky tištěné přímo na certifikované a voňavé dřevo. To jen tak někdo nemá.

Svatební poděkování

Oznámení s dlouhým přehybem

Poděkování s dlouhým přehybem

Poděkujte všem originálně za svatební dary a krásný svatební den. Vytvořte si vlastní poděkování s fotkou, my vám ho dodáme v sadě 10 kusů včetně obálek.

Oznámení s krátkým přehybem

Poděkování s krátkým přehybem

Vyslovte své díky všem. Pošlete vlastní poděkování se svatební fotkou. Místa pro text je dost. Navíc vám spolu se sadou 10 kusů zašleme i obálky. Máte to bez práce.

Svatební CEWE FOTOKNIHA Pure - pro momentky z mobilu

CEWE FOTOKNIHA Pure

pro momentky z mobilu

Malý praktický formát jako stvořený pro váš svatební příběh. Stačí si stáhnout naši aplikaci CEWE FOTOKNIHA Pure, vybrat 22 fotek přímo z telefonu a je hotovo.

Praktický dárek jak pro sebe, tak pro vaše blízké. Knihu vám zabalíme do recyklovatelného obalu a na první stranu můžete napsat i věnování.

Svatební šablony fotoknihy pro objednací program

Svatební šablony pro objednací program 

Nevíte jak na to? My vám s tím pomůžeme. Připravili jsme šablony svatebních knih, které si stáhnete a jednoduše otevřete v našem programu. Do šablony nahrajete své svatební fotky a kniha plná vzpomínek je hotová. 

Šablony si můžete i libovolně upravit a doladit, vše je jen na vás. Je to váš příběh.

Příběh zákazníků - Denisa a Viktor

Podívejte se na skutečný příběh manželů Denisy a Viktora, kteří si svůj významný den v životě uchovali v jedinečné CEWE FOTOKNIZE z vlastních fotografií. 

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku - sestavte si svoji svatební fotoknihu a vyhrajte"

Soutěž CEWE FOTOKNIHA roku

Sestavte si svatební fotoknihu a vyhrajte s ní nové SUV

Až budete mít svou CEWE FOTOKNIHU ze svatby, přihlaste ji do soutěže a vyhrajte nový SUV Peugeot 3008. Perfektní svatební dar pro novomanžele a do budoucna i pro rodinu s dětmi :-)

Každý měsíc vybíráme finalisty do velkého finále o auto. Prolistujte si svatební knihu jednoho z finalistů, inspirujte se a pojďte do toho s námi.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našeho webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dozvíte zde

Rozumím