Fujifilm INSTAX WIDE 300 CAMERA EX D

Fujifilm INSTAX WIDE 300 CAMERA EX D

Celkové hodnocení

4,7 z 5

Recenze a hodnocení

Napsat recenzi mohou pouze naši zákaznící, kterým přijde unikátní odkaz do emailu.

Avatar

Andrea Šáchová

Foťák byl použitý na fotokoutek na svatbě. Tipy pro používání aby fotky nejlépe vyšly: dostatek přirozeného světla, fotit proti bílému plátnu či zdi. Nastavit objektiv na potřebné metry, aby dokázal zaostřit.


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Adéla Mohelníková

Maximální spokojenost , děkuji


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Ladislav Urban

Nemám možnost nikterak porovnat, bylo to mé první zapůjčení a první zkušenost s tímto typem fotoaparátu, nicméně ze strany "Fotolabu" vše proběhlo, tak jak se očekávalo na 1* a foťák dělal, také co měl, v případě dalšího zájmu určitě opět využiji.


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Veronika Tobiaskova

Doporuciji, pani velice ochotne, odeslali obratem. Fotak naprosto super. Krasne fotky a cena za zapujceni perfektni. Jiste priste vyuzijeme.


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Barbora Kaplanová

Instax wide doporučujeme! Měli jsme ho půjčený na svatbu, fotky z něj super a hezky velké, jednoduché ovládání. Je trochu větší, ale za ty fotky to stojí!


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Kateřina Schwarzová

Jednoduché ovládání a hezké fotky.


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Martina Fričová

S fotoaparátem je velmi snadná manipulace, ideální do svatebního koutku či obdobnou příležitost.


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Marek Šmerda

Super fotky, jednoduché použití i vyvolání fotky. Prostě seper. Samozřejmě super i personál který foťák pujcoval a dokázal vysvětlit co vše a jak. Můžu jen doporučit 😊


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Josef Němeček

Výpůjčka proběhla bez problému. Jediné mínus, nikdo nás neinformoval, že musíme do instaxu dát vlastní baterie a jaké, takže jsme až na svatbě zjistili, že nemá vestavěnou baterii, ale že musíme dát své, takže jsme museli ještě na rychlo shánět 4 tužkové baterky v moment, kdy už byli lidé navlečení do rekvizit u fotokoutku. Jinak ovládání je snadné a fotky pěkné.


Hodnocení: 5 z 5

Avatar

Eliška Jarolímová

Tuto službu mohu jen doporučit. Skvělá komunikace. Vše proběhlo v nejlepším pořádku 😊 jen malá vítka a to, že k foťáku nepůjčujete obal. Jinak super 👌


Hodnocení: 4 z 5

Avatar

Barbora Skřivánková

Foťák je půjčovaný bez příslušenství - baterek a filmů - vše se dá na prodejně dokoupit. Focení s ním je snadné. Obsluha byla vstřícná. Pro další půjčení bych uvítala možnost si půjčit i nějaký obal :)


Hodnocení: 4 z 5

Avatar

Alžběta Kapošváry

Instax Wide jsme měli zapůjčený již po druhé. Poprvé však od jiné společnosti. Bohužel jsme byli nemile překvapeni, když jsme od Fotolabu nedostali zapůjčené baterie ani zrcátko s ,,lupou" na selfie. Když to jde u jednoho, proč ne u druhého? Nechápu tedy, jestli i zrcadlovky půjčujete bez baterie? Princip je pořád stejný... Jinak Instax Wide jako takový je fajn.


Hodnocení: 3 z 5


Facebook Instagram YouTube Google+ Twitter Blog FOTOLAB