Digitální fotoaparáty a příslušenství

Prohlédněte si širokou nabídku fotoaparátů a vybavení

Na prodejnách FOTOLAB.cz můžete vybírat ze širokého sortimentu zboží v oblasti fototechniky. Nabízíme výběr fotoaparátů renomovaných značek jako například Canon, Olympus, Nikon, Panasonic, Samsung, Sony, Fujifilm, a další včetně příslušenství. Dále u nás můžete pořídit dalekohledy, digitální foto rámečky, čtečky karet, nabídneme Vám i široký výběr sortimentu pro archivaci dat.

Průkazové foto

Fotografie profesionálně ve vysoké kvalitě

Ve většině našich prodejen FOTOLAB.cz Vám na počkání a bez objednání zhotovíme průkazové foto. Přímo na místě Vás vyfotografujeme kvalitním digitálním fotoaparátem. Lze vyfotografovat i více snímků, ze kterých si sami vyberete tu, kterou vytiskneme. Vytisknutou fotografii Vám založíme do ochranného pouzdra, které je vhodné pro přenos fotografií.

Galerie fotodárků

Prohlédněte si fotodárky přehledně na jednom místě

V prodejnách FOTOLAB.cz najdete též největší galerii všech vyráběných fotodárků. Můžete se přijít podívat na vzorky krásných fotodárků, CEWE FOTOKNIH, fotoobrazů, fotokalendářů a posoudit zpracování, materiál nebo se informovat na termín dodání.

Splátkový prodej

Nákup na splátky s FOTOLAB.cz

Splátkový prodej zajišťujeme pro zákazníky formou spotřebitelského úvěru od společnosti ESSOX s.r.o. Informujte se na prodejnách FOTOLAB.cz o splátkovém kalendáři nebo využijte internetové aplikace, jejíž největší výhodou je rychlost, jednoduchost. Užijte si dovolenou s novým fotoaparátem či pořiďte svým blízkým krásný Vánočnídárek.

FOTOLAB klub

Za nákupy body, za body výhody

Staňte se členem FOTOLAB klubu a získejte všechny výhody. Členství ve FOTOLAB klubu Vám zajistí celoroční slevy na vybrané fotoslužby. Za nákupy zboží a objednaných fotoslužeb získáte body, které můžete vyměnit za další výhody. Čím více objednáváte, tím vyšší bonusy můžete získat. Do FOTOLAB klubu se stačí jen zaregistrovat, registrace je zcela zdarma.

Poradenské centrum fotoslužeb

Poradíme Vám, nebojte se zeptat

Ve vybraných prodejnách FOTOLAB.cz – „Poradenské centrum“ Vám pomůžeme sestavit CEWE FOTOKNIHU. Proškolený personál Vám zodpoví všechny otázky týkající se programu FOTOLAB Můj fotosvět, online objednávkového systému. Poskytneme Vám informace o všech dostupných typech CEWE FOTOKNIH, cenách a možnostech objednání. Získáte také informace jak se správně přihlásit do online školení nebo jak správně využít služeb designera, který sestaví CEWE FOTOKNIHU za Vás. Poradíme Vám, jak se můžete zúčastnit soutěže o nejkrásnější CEWE FOTOKNIHU.

Foto ihned

Fotografie rychle, kvalitně

Ve všech značkových prodejnách FOTOLAB.cz Vám okamžitě vytiskneme fotografie o velikosti 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 15 x 20 cm v té nejvyšší kvalitě. Stačí přinést digitální fotografie na CD,DVD, paměťové karty, USB, Bluetooth. Můžeme Vám též vytisknout fotokoláž až do velikosti 15 x 21, některá blahopřání, kalendář nebo vícedílnou fotografii. Na vybraných prodejnách tiskneme ihned dokonce do velikosti 20 x 30 cm.

Skenování fotografií

Digitalizace Vašich fotografií

Na některých z našich prodejen Vám naskenujeme Vaše fotografie přímo na prodejně, a pokud na prodejně tato možnost není, pak za 5 pracovních dnů Vám naskenujeme barevné i černobílé fotografie do rozlišení až 2,5 Mpix. Skenujeme fotografie ve velikosti 9 x 13 až 20x30 cm. Můžete tak například pro vytváření CEWE FOTOKNIHY jako kroniky využít i fotografie, které nemáte v digitální podobě.

Platební prostředky

Visa, EuroCard MasterCard, Diners club, Sodexo Pass, možnost TAX FREE

Na prodejnách FOTOLAB.cz můžete využívat pohodlně platbu Vaší platební kartou jako například Visa, ECMC, Diners club Sodexo Pass nebo například dárkovým poukazem FOTOLAB.cz. Do prodejny FOTOLAB.cz tak můžete v klidu vyrazit i bez hotovosti.

Vyzvednutí internetových zakázek

K nám to máte vždy blízko

Naše prodejny najdete po celé ČR, proto stačí, když si vyberte z přehledného seznamu tu prodejnu, která je Vám nejblíže a my zakázku v nejkratším možném termínu doručíme. Do prodejen FOTOLAB.cz Vám doručíme nejen foto zakázky, ale veškerý sortiment vybraného zboží z našeho eshopu. Ušetříte nejen za poštovné, ale dáváme Vám záruku, že zboží dopravíme nepoškozené.

Ateliérové foto

Ve vybraných prodejnách FOTOLAB.cz na Vás čeká vybavený fotoateliér, ve kterém zhotovíme portrét Vám či Vašim blízkým. Fotografujeme jednotlivce, menší skupiny, děti a dokonce i domácí mazlíčky. K dispozici máme i několik zajímavých rekvizit pro všechny věkové kategorie.
Hotové fotografie si odnesete vytištěné ve formátu 10x15 nebo 15x20, ale můžeme Vám z nich také zhotovit jakýkoliv fotodárek či fotoobraz z naší nabídky.

ROZUMÍM
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.
Další informace.